מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-חיפה

לגור בחיפה, עיר מקסימה, עיר נמל השניה בישראל, אתם גרים בעיר שבה המסחר, תרבות ותעשייה משלבים פעולה אלו באלה, אפילו הסמל של עיריית חיפה מראה אוניה ושערים לנמל, עם צבעים של כחול ואדום וסמלים שלא מבלבלים את העין להבנת המסר, המסר הינו ברור, חשבתם אולי איך אפשר לעשות את המסר לברור יותר? תוכלו לעשות זאת אם תעברו קורס לימודים עיצוב גרפי בחיפה, לימודים מקיפים של תקשורת חזותית בשילוב בלתי נמנע עם התוכנות של הגרפיקה הממוחשבת.
מה ניתן ללמוד מלימודי הדרכה בתחום העיצוב הגרפי בחיפה
אתם תלמדו לחשוב, לתת את הטון שלכם את הסגנון העיצובי החדשני שלכם, אתם תלמדו לחפש רעיונות, לחקור לשאול שאלות לבדוק מה יכול להתאים מבחינה עיצובים להעביר את המסר של הלקח ואת מה לדחות על הסף לגמרי, תלמדו קומפוזיציה מהי, תורת הצבע למה היא חשובה בשביל להעביר מסר, טיפוגרפיה, אור וצל פרספקטיבה ועוד הרבה נושאים עיוניים שיצליחו לכוון את החשיבה שלכם להצלחה בחשיבה על רעיונות עיצוביים מעניינים ופורצי דרך.

יחד עם פיתוח החשיבה הגרפית תלמדו תוך כדי לעבוד בצורה מקצועית ביותר עם התוכנות הגרפיות הכי מעודכנות שיש בתעשיית העיצוב הגרפי, תוכנת הפוטושופ המדהימה לעיצוב ועיבוד של תמונה, היא יודעת לחתוך את התמונה לפי גדלים רצויים, לתקן צבעים, לתת פילטרים ולשלב אפקטים, אלמנטים שונים כמו טקסט ואיורים שונים ועוד הרבה הרבה דברים.
תלמדו איך לבנות אתרי אינטרנט בלימודים בניית אתרים, אתם תלמדו עד כמה פוטושופ יכולה לעזור לכם במקרה של עיצוב דפי האתר ואיך בעזרת כלי ה slice תוכלו לייצר דף html בנוי כולו מתמונות חתוכות של העיצוב שבניתם בפוטושופ, תלמדו גם לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית והמדהימה, תוכלו ליצור בה בשביל האתרים שתבנו כפתורים יפים, אייקונים, לוגואים כמובן שייצאו באיכות מעולה הן לדפוס והן לדפי האינטרנט שתבנו, תלמדו מהי שפת ה html מהו css ואיך עוזר לשלוט על דפי האתר שלכם יותר טוב.
תלמידים שהיו רוצים להיכנס גם לתחום הדפוס, ההוצאה לאור וכו’, ילמדו בתוכנת אינדיזיין שנותנת מענה בעיקר כשצריך לעמד ספרים, חוברות, קטלוגים מגזינים וכו’, התוכנה יודעת לעבוד עם מסות של טקסט ולמקם אותם בתבניות יפות ואפשר גם לשלבם עם התמונות, יש פונקציות רבות שאותם תלמדו.

לקראת סיום הלימודים ואפילו אחרי, אתם תלמדו לבנות לעצמכם תיק עבודות איכותי ומרשים, בו ייכנסו רק העבודות הטובות ביותר, עבודות שקיבלתם עליהן ביקורות טובות, וזה חשוב כי מעסיקים יקראו לכם לראיון רק אם הם יאהבו את תיק העבודות שלכם, רק אם ירגישו שיש עם מי לעבוד, אז תשקיעו כדי שלעבודה הנכספת תגיעו.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/