מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-חולוןעיר כמו חולון, עיר מדהימה עם היסטוריה ענפה המורכבת מאיגוד של 5 שכונות, גרין, מולדת, אגרובנק, קריית עבודה ושכונת עם, יש לה סמל שגם מזכיר את שמה, כעיר הבנויה על חולות וגבעות, חשבתם אולי לעצב סמל אחר שיוכל לתאר את עירכם היפה חולון, עכשיו תוכלו לעשות זאת בעזרת קורס לימודים עיצוב גרפי בחולון, תלמדו את המקצוע המדהים של התקשורת החזותית, תשמחו לדעת שהוא משלב את נושאי הגרפיקה הממוחשבת בצורה הכי מעודכנת והכי טובה עם התוכנות.
מה תוכלו ללמוד במסגרת לימודים גרפיים בחולון

חשיבה גרפית זה א”ב בפיתוח עיצוב טוב יפה ומוצלח, ולכן חשוב לפתח אותה בתהליך שכל סטודנט שלומד לימודי הדרכה בגרפיקה, ללמוד, דבר ראשון תלמדו על מהי קומפוזיציה נכונה, זהו מושג חשוב מאוד ללמידה ולתרגול כדי להבין עד כמה סידור נכון ומתאים יכול לעזור להעברת מסר עיצובי לצופה, חשוב מאוד גם להבין את תורת הצבע, להבין מה מהותו של כל צבע וצבע, איזו אווירה הוא משדר, ואיך השימוש בו יכול לתרום להעביר את המסר שרציתם בעיצוב, בשיתוף מאוד צמוד של פיתוח החשיבה הגרפית תעבדו גם על פיתוח הכישורים הביצועיים שלכם, עבודה עם תוכנות גרפיות, תוכנת הפוטושופ המהוללת שאיתה עובדים בכל העולם ובוודאי בארץ, התמונה הזו יודעת לתקן צבע בתמונה, לתת להפ אפקטים של שחור לבן, לשלב בין תמונות אחרות בעזרת מסכות ובין טקסטים וכו’.
תוכנת האילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית ובשל כך כל עיצוב שתבצעו בתוכנה הווקטורית הזו בעת הדפסה יהיה חד וברור, לכן מומלץ ביותר כמו שגרפיקאים רבים עושים כשהם צריכים לעצב לוגואים, הם עושים זאת באמצעות תוכנת האילוסטרייטור המדהימה, כדי שבעת הדפוס הלוגו ייצא חד וברור וזוהי מטרת לוגו שהוא גם אמצעי מאוד חשוב של בעל העסק להעביר את המסר שלו, לוגו גם יכול לשמש לפלטפורמות פרסום שונות, כמו שתבינו בעת לימודים בניית אתרים, דפי אתר אינטרנט שמורכבים מתמונות כפתורים, וטקסט, חייבים להיות כמה שיותר קלים, ברגע שאתר אינטרנט שבניתם יעלה לרשת, הוא יעלה יותר מהר אם האלמנטים שמהם הוא מורכב יהיו קלים, אחרת הגולש לא ימתין יותר ממספר שניות בודדות עד שיעלה האתר שבניתם ויעבור לאתר אחר ואת זה אתם לא רוצים.

במקרה של דפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין המדהימה, איתה עובדים כשרוצים לעמד ספר, קטלוגים מגזינים וכו’, היא יודעת לעבוד מעולה עם טקסטים רבים ולשלב אותם עם תמונות בתוך טורים שבנויים מראש בדף עבודה, בכל אופן, תזכרו שכל עבודה טובה שתעשו ובה תשקיעו, תגיע לתיק עבודות שלכם, תיק העבודות חשוב מאוד, כי ככה המעסיקים יכולים ללמוד על היכולות שלכם וכך הם יכולים להבין אם תתאימו להם לעבודות הגרפיות של הארגון או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/