מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-הרצליה
לגור בעיר שבה הוזכר האיש שהחל הכל, הרצל, זוכרים את האמרה שלו “אם תרצו אין זו אגדה” ובכן גם עכשיו לימודים עיצוב גרפי בהרצליה בהחלט אפשריים ואין זו אגדה, אם העיצוב הוא בנשמתכם ועבודה בפוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין בעורקיכם, בוא לעבור קורס בתחום תקשורת חזותית, בו תלמדו את התורה כולה גם העיונית וגם המעשית בנושאי לימודים גרפיקה ממוחשבת.

מה תלמדו במסגרת לימודי הדרכה בגרפיקה בהרצליה
בהרצליה עצמה ובעיקר בהרצליה פיתוח, נמצאות חברות סטארטאפ רבות, חברות הייטק, שתמיד מחפשות מעצבים גרפיים מתאימים שיודעים לעצב שיודעים לחשוב שיוצאים מגדרם כדי להביא עיצוב טוב ומתאים כדי שיוכלו להעביר את המסר שאותה חברה מעוניינת שיעבור לצרכן או לצופה, אתם תלמדו במסגרת לימודי עיצוב גרפי, לעצב, תלמדו לעצב לפי הכללים קודם כל, אח”כ כבר תוכלו להשתמש בכלים העיוניים והמעשיים ליצור סגנון משלכם, להטביע את החותם שלכם בעיצובים שלכם.
הכללים הבסיסיים שתמיד צריך לשמור עליהם בעת עיצוב מקצועי הם קומפוזיציה נכונה, תורת הצבע, לדעת מה מביע כל צבע וצבע איזו אווירה נותן, תלמדו כמובן על טיפוגרפיה, כל מה שרציתם לדעת על טקסט פונט וכו’ ולא העזתם לשאול, לתהליך הזה קוראים פיתוח החשיבה הגרפית, פיתוח הסגנון והחותם האישי שלכם. בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית שלכם, אתם כמובן תלמדו לעבוד עם הכלים המעשיים, תלמדו לעבוד עם התוכנות העיקריות שאיתן עובדים מעצבים גרפים מקצועיים בארץ ובעולם.

תוכנת הפוטושופ שאין שניה לה במקרים של עבודה עם תמונות, הוספה של אלמנטים על תמונות באמצעות מסכות שונות, תכנון של פילטרים ואפקטים שיכולים לתת לתמונה נופך יותר עיצובי ומעניין, תלמדו כמובן לעשות את האפקטים הללו גם על טקסטים, תלמדו לבחור בטקסטים מתאימים לעצב אותם ולעוות אותם בכל צורה שתחשבו לנכון, העיקר שישרתו את המטרה, שהיא לדעת להעביר את המסר בצורה הכי טובה ומעניינת שגם תמצא חן בעיני הלקוח שלכם.

במסגרת לימודים בניית אתרים תוכלו לעצב את האתרים שתלמדו לבנות בעזרת תוכנת הפוטושופ עם כלי ששמו כלי ה slice כשתסיימו עם הדף המעוצב של האתר שתכננתם לבדוק, עם כלי ה slice תוכלו לחלק את הדף המעוצב לאילו חתיכות שתרצו, תזכרו שכל חתיכה מייצגת אלמנט שיופיע בדף האינטרנט שאתם תבנו, תוכלו לחתוך חתיכה שתהיה הלוגו, חתיכות לכפתורים, חתיכות לתפריט, מיקום להודעות חדשותיות, תמונות מבצעים וכו’. אתם תלמדו גם במסגרת של לימודים בניית אתרים לעבוד בנוסף גם עם תוכנת האילוסטרייטור, תוכלו ליצור באמצעותה כפתורים לאתר, לוגואים וכל מיני אלמנטים ציוריים וקטוריים וקלי משקל, שזה דבר מאוד חשוב כדי שדפי האתר יעלו הרבה יותר מהיר, אחרת גולשים פשוט ינטשו.
בתחום הדפוס, אתם תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין, כל ספר שתצטרכו לעמד, קטלוג, מגזין, אינדיזיין היא התשובה בשבילכם, יש לה פיצ’רים שממש מפשטים את עבודת העימוד ושילוב הטקסטים לפי מבנה הספר, טורים תמונות וכו’. אתם תלמדו ליצור תיק עבודות מעולה שישקף את הידע שלכם הן העיצובי והן הביצועי, תיק עבודות טוב יכול להראות למעסיק עד כמה אתם רציניים, שקדניים אוהבים ללמוד ולהתפתח וזה יכול להוות לכם כרטיס כניסה לפרויקטים עתידיים.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/