מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-גבעתיים

אתם גרים בעיר מדהימה שבנויה כמו השם שלה, על 2 גבעות גבעת בורוכוב וגבעת קוזלובסקי, שעל גבעת קוזלובסקי בנו את מצפה הכוכבים, תחשבו איזה יופי, עיר שקמה על יסודות הפעלתנות העזרה לזולת ובלילה צפייה בכוכבים, זה בטח יכול לעורר בכם תחושות לרצות לעצב ולשפר ולהעביר מסרים יותר עמוקים על העיר, תוכלו ללמוד איך עושים זאת בצורה מקצועית כבר היום ע”י קורס לימודים עיצוב גרפי בגבעתיים, בו תלמדו את כל הנושאים החשובים בתקשורת חזותית וכמובן גם לימודי גרפיקה ממוחשבת.
מה אפשר ללמוד במסגרת לימודי גרפיקה בגבעתיים
במסגרת הלימודים תעברו לימודי הדרכה שיובילו אתכם בדרך הנכספת להיותכם מעצבים גרפיים מקצועיים וטובים, תצטרכו לעבור נושאים רבים הן מבחינה עיונית, הכוונה היא לפתח את החשיבה הגרפית שלכם כי ביום שתתבקשו לעצב משהו לא בנלי ושיוכל להתאים ולהעביר את המסר של לקוח עתידי, אתם תדעו לעשות זאת מבלי להשתהות יותר מדי זמן מאחור, הנושאים שאתם תלמדו שיעזרו לכם לפתח את החשיבה הגרפית הינם קומפוזיציה נכונה, לדעת למקם אלמנטים כמו תמונות, טקסטים, צבע קו וכו’, כל אחד ביחס וגודל המתאימים למסר שהם צריכים להעביר לצופה, תלמדו גם לפתח את תורת הצבע שחשובה מאוד להעברת מסר או אווירה מסויימת בשביל הצופה, אך אל תשכחו שישנם המון צבעים וכל צבע יכול להעביר אווירה שונה וצריך להכיר אותו קודם כדי לדעת להשתמש בו אחר כך.
בשילוב עם פיתוח החשיבה הגרפית שלכם, תלמדו לעבוד עם תוכנות גרפיות מתקדמות וחכמות שאיתן תוכלו לבצע בצורה גרפית את אשר חשבתם בראשכם כדי להעביר מסר טוב ונכון לצופה בעיצוב הגרפי, תלמדו לעבוד בצורה נכונה ומקצועית עם תוכנת הפוטושופ המדהימה שבה תעזרו כדי לעצב את התמונות המבוקשות או לעבד אותן, תוכלו לחתוך אותן להוסיף להן אלמנטים אפקטים, כל דבר שתלמדו בפוטושופ ותחשבו האם הוספתו לעיצוב תתרום להבנת המסר שברצוני להעביר או לא.

חשוב לציין גם כשתרצו לעצב לוגואים מומלץ מאוד להשתמש בכישורים הטכניים שרכשתם בעת לימודי תוכנת האילוסטרייטור בצורה מקצועית, התוכנה היא ווקטורית וכך גם יהיה כל אלמנט שתרצו לצייר באמצעותה, תזכרו שגם אם תקטינו את אותו אלמנט, או תגדילו אותו, האלמנט לא יאבד מאיכותו בדפוס כך גם עם לוגואים, כיוון שהם צריכים להיות מונפקים במספר פורמטים, השימוש בתוכנה הווקטורית יהיה הטוב ביותר בשביל לייצר אותן.
תלמדו לעבוד בצורה מקצועית גם עם תוכנת האינדיזיין, כל קטלוג או ספר וכו’ שתרצו לעמד זו התוכנה בשבילכם, יש בה פונקציות רבות וחשוב לדעת לעבוד איתן במהירות כדי שתוכלו לנצל את התוכנה לצורכיכם ותוכלו לעבוד איתה ביתר קלות ומהירות. ברגע שתיכנסו ללימודים בניית אתרים, אתם תגלו עולם שלם ודיגיטלי, בו המפרסם יכול לעצב את האתר כראות עיניו ואיך הוא חושב שהגולש ירגיש ברגע שיכנס אליו, אתם תלמדו על עיצוב חווית משתמש במהלך לימודים בניית אתרים.
אתם תצאו מהלימודים עם תיק עבודות יפה ומקצועי אם תעבדו קשה ותשקיעו אז גם התיק שלכם ייראה אחרת ותוכלו להראות אותו למעסיקים ועל סמך זה הם יכולים להחליט אם להעסיק אתכם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/