מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-השרון
לגור באזור השרון, במישור באזור ירוק וכיף למחיה, יכול לגרום למחשבות עיצוביות רבות לרוץ בראש, כמו שמשורר מקבל השראה לשיר מנוף כזה יפה כך גם מעצב גרפי לעתיד, אתם יכולים לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בשרון, כדי שתוכלו לבטא את המחשבות העיצוביות שלכם ביצירתיות הרבה יותר רבה, בעידן הטכנולוגי של היום בלתי נמנע לשלב גרפיקה ממוחשבת בתוך הלימודים של תקשורת חזותית, לכן חשוב ללמוד הכל מהכל.
מה ניתן ללמוד בלימודי גרפיקה באזור השרון
החשיבה הגרפית שלכם, היא אחד הנכסים החשובים לכם ביותר כמעצבים גרפיים לעתיד וחשוב שתפתחו אותם עד לרמות גבוהות ביותר, פיתוח החשיבה הגרפית יאפשר לכם להבין בקשות של לקוחות שירצו שיעצבו עבורם לוגו, אתר כריכה לספר וכו’, באמצעות מושגים בסיסיים שאתם תלמדו תוכלו לבצע את משימות העיצוב בצורה הרבה יותר יצירתית ומעניינת שתשמח כל לקוח שיראה שאתם משקיעים רבות בשביל שהעיצוב שתעשו לו יידע להעביר את המסר שביקש.
מושגים שונים כמו קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, אור וצל ועוד הרבה מושגים אחרים שתלמדו במהלך לימודי הדרכה במסגרת לימודי העיצוב הגרפי, תפתחו קודם את החשיבה הגרפית שלכם ואח”כ תעברו לפיתוח הכלים הטכניים שאיתם תבצעו את הרעיונות הגרפיים שעליהם חשבתם, התוכנה העיקרית שאיתה תעבדו בשביל לעצב תמונות ולעבד אותן תהיה תוכנה הפוטושופ, זו התוכנה שאיתה עובדים מעצבים גרפיים ברחבי העולם וכמובן גם בארץ, התוכנה יודעת לחתוך תמונות לטשטש תמונות להוסיף אפקטים כמו צל, תאורה שקופיות שיתנו אוירה וכו’ למקרה שתצטרכו לעצב לוגואים מומלץ להשתמש בתוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, כל עבודה שתעשו עליה תצא בהדפסה חדה וברורה וזה מה שצריך שיהיה, אתם גם תלמדו במהלך הלימודים שתוכלו להיעזר בתוכנת הפוטושופ בשביל לבנות אתרי אינטרנט בלימודים בניית אתרים.

במסגרת לימודים בניית אתרים באינטרנט, אתם תלמדו שניתן גם לעצב דפי אינטרנט באמצעות תוכנת הפוטושופ, תחשבו לבד איפה תרצו למקם כפתורים, תפריטי ניווט, מיקום של תמונות מתחלפות, מאמרים מתחלפים וכו’, כשתסיימו עם העיצוב תוכלו לחתוך אותו לפי אלמנטים שונים עם כלי ה slice למשל ללוגו, לכפתורים, תפריט ניווט וכו’ ובעזרת מספר פונקציות שתקישו בתוכנת הפוטושופ תוכלו גם לייצא דף זה שישמש כדף אינטרנט בסיסי שעל בסיסו תוכלו כבר לבנות ב html או css את הדף עצמו, השלד.
לצרכי דפוס, בעיקר כשמדובר על עימוד של ספרים קטלוגים מגזינים וכו’, אתם תלמדו להשתמש בתוכנת האינדיזיין המהוללת, אף בית הוצאה לאור או בית דפוס לא עובד בלעדיה, היא מעמדת ספרים עם המון עמודים יודעת לסדר עבורכם מלל רב בטורים שונים בסוגי תבניות מוקפים בתמונות, יודעת לסדר קטגוריות ראשיות שתגדירו באופן אוטומאטי בכל דף ודף, תזכרו שבסיום של כל פרוייקט מוצלח שתעשו במהלך הלימודים או איזשהו לוגו מוצלח שעשיתם עבור חברים או אפילו פלייר שנראה טוב, עבודות אלו ייכנסו לתוך תיק עבודות שיעזרו לכם לבנות, מדובר בתיק עבודות טוב ואיכותי שמראה על היכולות שלכם מול פגישה עם מעסיקים פוטנציאליים.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/