בית ספר עיצוב גרפי בשפלה

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-השפלה
הרים הרים ועוד הרים, כך אפשר לתאר את אזור השפלה, אתם תושביה, אתם אוהבים את האווירה ההררית, התחושה האינסופית של טבע הררי עם חולות ים ומזג אוויר קריר ונוח יחסית, אתם הייתם רוצים לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בשפלה, תלמדו נושאים רבים בתחום הענק תקשורת חזותית, תלמדו איך גרפיקה ממוחשבת יכולה להשתלב בכל זה, עכשיו אתם גם יכולים
מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי הדרכה בעיצוב גרפי בשפלה
אתם תלמדו לחזק את החשיבה הגרפית שלכם, חשיבה גרפית טובה יכולה להביא לרעיונות טובים, להביא פתרונות גרפיים טובים להעברת מסר לצופה, אתם תלמדו את המושגים הכי חשובים בתחום שיעזרו לכם להביא פתרונות גרפיים מדהימים בשביל העברת מסרים שונים של לקוחות שיהיו לכם בעתיד, תלמדו על מושגים כמו קומפוזיציה נכונה, המדברת על מיקום נכון של אלמנטים להעברת מסר חד וברור, תלמדו על תורת הצבע, חשוב לדעת מה מסמל כל צבע וצבע, איך ליצור אותו איך לדעת באילו צבעים להשתמש בעיצוב לצורך העברת המסר באופן חד וברור, תלמדו עוד מושגים רבים ואחרים שיעזרו לכם בתהליכי החשיבה הגרפית בדרך לעיצוב הכי נכון להעברת מסר.
בשילוב עם החשיבה הגרפית אתם תלמדו גם לעבוד נכון עם תוכנת הפוטושופ המדהימה, בשביל לעבוד עם תמונות, לעצב אותן, להוסיף להם אפקטים של צבע, צורות שונות אלמנטים מענינים ואפילו טקסטים כל דבר שאתם תחשבו לנכון שיכול לשרת את מטרת העיצוב להעביר מסר חד וברור לצופה.
תוכנה נוספת שתשתלב לכם מעולה עם עיצובי לוגו בעיקר היא תוכנת האילוסטרייטור, התוכנה עצמה היא וקטורית, כל איור שתיצרו בה הוא ייצא ווקטורי כך שבעת הדפסה הלוגו שיוצר באילוסטרייטור ייצא ברור וחד וכך גם תוכלו להשתמש באותו לוגו בגדלים שונים עבור פלטפורמות פרסום שונות, כמו כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, אתרי אינטרנט ועוד.
כדי שתוכלו לשלב את הלוגו שלכם או תמונות שלמדתם לעצב בפוטושופ בדפי האינטרנט אתם תלמדו לימודים בניית אתרים באינטרנט, תלמדו את שפת הבנייה html תלמדו אחריה שפה מורכבת יותר כמו css שתאפשר לכם אח"כ לשדרג את אתרכם מבחינת עושר של אלמנטים, יכולת שליטה על טקסט וכו'.
בנגיעות בתחום הדפוס אין כמו תוכנת האינדיזיין, התוכנה המעולה הזו מטפלת בכל הבעיות שאתם עלולים להיתקל כשתרצו לעמד ספר, מגזין חוברת ועוד, יש בה פיצ'רים רבים שיעזרו לכם למקם מלל רב ולסדרו לפי טורים ביחס לתמונה, תוכלו גם לעצב באינדיזיין מודעות מעוצבות למגזינים, אתרי אינטרנט וכו'.
בסופו של דבר בסיום הלימודים או במהלכו אתם תבנו תיק עבודות, בתיק הזה ייכנסו עבודות איכותיות בלבד שעשיתם במהלך הלימודים או עם הלקוחות החדשים שלכם, זהו כרטיס הכניסה שלכם לעבודה עם לקוחות פוטנציאליים שכך יכולים לראות מה אתם יודעים מה הסגנון שלכם וכו'.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.