בית ספר עיצוב גרפי בערבה

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-הערבה
שקט ואיכות חיים זה מה שהרבה מהצעירים שרוצים לבנות משפחה מחפשים, הבעיה היא שלא תמיד ניתן למצוא עבודה מספיק מתאימה, אבל יש פתרון מתחום העיצוב הגרפי ועכשיו תשמחו לדעת שניתן גם לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בערבה, תלמדו על תחום התקשורת החזותית ועידן הגרפיקה הממוחשבת שהולכת ומתפתחת בימינו אנו.
מה תוכלו ללמוד מלימודי הדרכה שמתאימים לעיצוב גרפי בערבה
הקרבה שלכם ליד ים המלח, יכולה לגרום למחשבות לנדוד הרחק למקום הכי נמוך בעולם, לחשוב קצת גאווה וייחודיות משאר המקומות בעולם, זה יכול קצת לעורר את החשיבה הגרפית ולחשוב מחוץ לקופסה, אתם תלמדו לחשוב, תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית, תלמדו על תורת הצבע, תלמדו מה משמעותו של כל צבע וצבע, איזו אווירה הוא משדר וכו', תלמדו על קומפוזיציה ולמה חשוב להבין איפה הכי כדאי למקם כל אלמנט ואלמנט כמו טקסט ותמונה, קווים צבע וצורות ולמה זה חשוב בשביל העברת המסר הנכון, תלמדו עוד נושאים שיעזרו לכם בפיתוח החשיבה הגרפית, גם חשוב לדעת על טיפוגרפיה, תורת האות, חשוב לדעת מה מסמל כל סוג של פונט, איך אפשר להשתמש בו לצורך העברת אווירה מתאימה בעיצוב שתרצו שבסופו של דבר יידע להעביר מסר נכון לצופה בו.
בשילוב פיתוח החשיבה הגרפית אתם כמובן תלמדו איך לעבוד עם הכלים העיצוביים שנמצאים בתוך התוכנות הגרפיות, מדובר בתוכנות הכי מעודכנות והכי פופלריות שאיתן עובדים מעצבים גרפיים ברחבי העולם וכמובן גם בארץ, נתחיל עם תוכנת הפוטושופ המדהימה לעיבוד ועיצוב תמונה, היא יכולה לחתוך תמונות לגדלים מתאימים, יכולה לשלב תמונות שונות עם מסיכות שונות שייראו כעיצוב חדשני יותר, אפשר לשלב בה טקסטים מעוצבים לא פחות שיעזרו יחד עם התמונות המעוצבות להעביר את המסר שנרצה לצופה.
תוכנה נוספת שתלמדו לעבוד איתה באופן מקצועי היא תוכנת האילוסטרייטור, הייחודיות של התוכנה הזו היא שהיא ווקטורית והכוונה היא שכל אלמנט שתיצרו בתוכנה הזו יהיה כמובן ווקטורי ולא משנה אם תנסו להגדיל את האלמנט שיצרתם או להקטין הוא עדיין ישמור על איכות ההדפסה שלו, לכן מעצבים גרפים רבים מעדיפים ליצור את הלוגואים שלהם בתוכנה הזאת כך גם בתחום של לימודים בניית אתרים, תוכלו ליצור עבור האתרים שתלמדו לבנות ולעצב, כפתורים ווקטוריים יפהפיים וצבעוניים, תוכלו גם להשתמש באיורים כמו לוגואים שתיצרו באילוסטרייטור בתוך דפי האינטרנט שתלמדו לבנות, משקלם יהיה הרבה יותר קטן ויותר איכותי ממה שיצא אם תעבדו עם פוטושופ.
גם בעבודה לדפוס והוצאה לאור תוכלו להיעזר בתוכנות הגרפיות פוטושופ ואילוסטרייטור, אבל התוכנה העיקרית שמאחדת את כל המרכיבים ויכולה לעזור בעימוד של מדריכים גרפיים או ספרים, או קטלוגים וכו', היא תוכנת האינדיזיין, לא משנה כמה דפים תצטרכו לעמד, אינדיזיין תעשה זאת בצורה נוחה וקלה ואתם תלמדו איך לעבוד איתה בצורה יעילה. בסיום הלימודים ואפילו במהלכם אתם תלמדו לבנות תיק עבודות איכותי, זהו כרטיס הביקור שלכם מול מעסיקים שנעזרים בו כדי לבחון את כישוריכם ולראות אם תתאימו להם לעבודה או לא.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.