מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק

לימודים עיצוב גרפי-בבני ברק
מגורים בעיר בעלת צביון דתי. לא אומרת שאין בה צורך לעיצוב גרפי. גם הדתיים אוהבים לקרוא בספרים. בעיתונים. לראות פרסומות להפיץ פליירים שיתאימו כמובן לאורח החיים הדתי ולא לפגוע ברגשותיהם. חשבתם איך עושים זאת? מה התהליך של חשיבה גרפית נכונה שתתאים לציבור הדתי? תוכלו ללמוד זאת באמצעות עשיית קורס לימודים עיצוב גרפי בבני ברק, ולהתמחות בעיקר בתחום לימודים גרפיקה ממוחשבת
מה ניתן ללמוד בלימודי עיצוב גרפי במסגרת תקשורת חזותית בעיר בני ברק
כל אדם שהיה מעוניין לעבור לימודי הדרכה שיוכל ללמוד בהם איך לעצב עבור המגזר החרדי. יצטרך לעבור פיתוח של החשיבה הגרפית שלו. המגזר החרדי בניגוד לחילוני לא מאפשר שבעיצוביו יהיו אלמנטים לא צנועים. צבעים עזים מדי וכו’. בשביל לטשטש עיצובים קיימים שיתאימו לצביון החרדי תלמדו לעבוד נכון בתוכנת הפוטושופ. עם התוכנה המדהימה הזו תוכלו להסיר אלמנטים לא רצויים מתמונות שבהן תרצו להשתמש לעיצובים שלכם. לכשרונים שביניכם שיודעים לאייר כל מיני פריטי יודאיקה למיניהם, איורי קדושה אחרים ועוד, תוכלו ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור המקסימה שהיא בעיקרון וקטורית מה שאומר שכל איור או אלמנט שתיצרו באמצעות התוכנה המדהימה הזו יהיו ווקטוריים ואיכות ההדפסה שלהם תהיה מעולה, בתוכנת האילוסטרייטור תוכלו לעבוד עם צבעים יפים מאופקים ולא זועקים, תוכלו להוסיף טקסטים שגם ייראו שם חד וברור.

למעצבים שירצו להיכנס לתחום הדפוס, כל מיני ספרים ועיתונים שיוצאים במגזר החרדי מן הסתם יצטרכו בעלי מקצוע שלמדו ומבינים איך לעבוד עם תוכנת האינדיזיין, צריך לדעת את התוכנה על בורייה, לדעת לעמד את העמודים ולתכנן בצורה הכי טובה והכי יעילה את מיקום התמונות והטקסטים, אינדיזיין מאפשרת לכם למקם טקסטים בכמויות ב 2 טורים 3 ואפילו 4 בלי מאמץ מיוחד, במספר פקודות בתוכנה תוכלו לגרום לספרון בן 50 עמודים למשל עם המון מלל להיות מסודרים ומעומדים בדפים יפים ומעוצבים מחולקים למספר טורים, להוסיף תמונות שהטקסט יהיה מסביבן עם רווחים נאים בין קווי התמונה לזרימת הטקסט.
היום בעידן האינטרנט ישנם אנשים דתיים רבים שהיו רוצים להפיץ את חכמתם ברבים והידע שלהם ולסייע לכל מי שיש לו בעיה והיה מעוניין בפתרון מהיר ולכן הם מקימים אתרי אינטרנט רבים שבהם הגולשים יכולים לצפות במידע חשוב, או לשאול שאלות וכמובן בעוד מועד לקבל תשובות, אתם תלמדו לימודים בניית אתרים באינטרנט, תלמדו לעצב עם כל הידע שרכשתם במהלך לימודיכם של תוכנת הפוטושופ והאילוסטרייטור איתה תוכלו לעצב אייקונים ולוגואים יפים וכמובן כפתורים לתפריטי ניווט ועוד.

זה לא משנה איזה תחום מעולם העיצוב הגרפי מעניין אותכם עבודות טובות יכנסו לתיק העבודות שלכם, זה כרטיס הכניסה שלכם לעבודות בתחום, המעסיקים לא מכירים אתכם, לא יודעים את פועלכם ולפי תיק העבודות שלכם הם יכולים לראות אם היכולות שלכם מתאימות להם או לא, אז חשוב שתשקיעו בתיק עבודות טוב ושמורכב מהכל איורים דיגיטליים, מודעות מעוצבות, ממשקי אתרים, ניירות מכתבים לוגואים וכו’.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/