מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-הנגב

יש האומרים שצריך להפריח את הנגב, להפריח את השממה, הכל טוב ויפה, אבל החשש הוא שאין מספיק עבודות בנגב והרבה צעירים מנסים בכל זאת למצוא אלטרנטיבות, אחת האלטרנטיבות שתשמחו לשמוע עליה היא לימודים עיצוב גרפי בנגב, אתם יכולים כבר היום ללמוד את כל הנושאים החשובים בתחום תקשורת חזותית שמשלבים גם לימודים של גרפיקה ממוחשבת, עם התוכנות הכי מעודכנות שקיימות בשוק כיום.
מה ניתן ללמוד בלימודי הדרכה בתחום העיצוב הגרפי בנגב
אמנם האזור שלכם הוא די מדברי אבל מדי פעם יש גם נווה מדבר וקצת ירוק, החשיבה הגרפית שלכם תוכל להתפתח למעבר לצבעים הללו של המדבר, העיצובים שלכם יוכלו להכיר עוד עולמות, תשמחו להכיר צבעים נוספים שבהם תוכלו להיעזר, כשתלמדו לפתח את החשיבה הגרפית, תלמדו לחשוב, לפני שתרוצו לתוכנות המחשב, דבר ראשון זה מה שהכי חשוב, תבינו קומפוזיציה נכונה מהי ואיך היא יכולה לשרת העברת מסר של לקוח באופן חד וברור לצופה פוטנציאלי, תלמדו על תורת הצבע, תכירו צבעים נוספים מהצבעים של המדבר, שניתן להשתמש בהם בעיצובים השונים שלכם, ותלמדו שהצבעים החומים והצהובים והכתומים יכולים לסמל עוד דברים מלבד מה שקשור למדבר, תוכלו להעביר רגשות שמחה, פליאה, מסעדות ישמחו להיות מיוצגות בצבעים הללו, תלמדו כמובן על שאר הצבעים הקרים כמו כחול, ירוק תכלת וכו’ ותבינו איך אפשר ליצור צבעים חדשים.

בנוסף לחשיבה הגרפית שתלמדו לפתח, לחשוב מחוץ לקופסה כמו שאומרים, תלמדו כמובן את הכלים הטכניים, תלמדו להשתמש בתוכנות גרפיות הכי מתקדמות שבהן משתמשים בשוק העיצוב הגרפי, תלמדו איך לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המדהימה שיודעת לטפל בתמונות בצורה הכי טובה ומתוחכמת שניתן, תמונות כהות יהפכו לבהירות, ללא צבע, שחור לבן וכו’, תוכלו לשלב גם טקסט עם התמונות ולהגדיל אותו או לשנות צורתו עם כלי הפרספקטיבה ועוד כלים ואפקטים נוספים.
תוכנה נוספת וחשובה לא פחות היא תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, כל איור שתבצעו בה, כל אלמנט, ייצא כמובן ווקטורי ולא משנה כמה תקטינו או תגדילו את האלמנט, המידע הגרפי לא יעלם ואיכות ההדפסה תישמר, תוכלו גם בתוכנת האילוסטרייטור ליצור כפתורים מקסימים במסגרת לימודים בניית אתרים לאינטרנט, תוכלו גם ליצור אייקונים ולוגואים עבור האתר שלכם או לקוחותיכם.
במקרה שחשבתם לשאול מה קורה עם תחום הדפוס וההוצאה לאור, תלמדו כמובן גם על תוכנת האינדיזיין שאחראית למשימות של עימוד מקצועי של ספרים, קטלוגים מגזינים עלונים וכו, תלמדו לעבוד עם מלל רב ולסדרו כמו שצריך בטורים מתאימים ולשלב תמונות איתם, בסיום הלימודים ואף במהלכם תלמדו על חשיבות תיק העבודות שלכם וחשיבות איכותו, בתיק העבודות שלכם תדאגו לשים את העבודות הטובות ביותר שלכם שעשיתם בקורס וכמובן עם חלוף הזמן והתפתחות הקריירה הגרפית שלכם, תוכלו לשים עבודות איכותיות שביצעתם עבור הלקוחות שלכם, זהו כרטיס הביקור שלכם אל מול לקוחות פוטנציאליים שרוצים לדעת לפי תיק העבודות שלכם מה אתם כן יכולים לעשות עבורם ואיך יוכלו להיעזר בסגנון שלכם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/