מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-מרכז
אתם מתגוררים במחוז המרכז, מחוז המרכז הוא אחד משבעת המחוזות שמרכיבים את מדינת ישראל, המחוז הזה כולל בתוכו 4 נפות, נפת רמלה, נפת ראשון לציון נפת פתח תקוה ונפת השרון, במחוז המרכז יש אפשרויות תעסוקה רבים ומגוון של עדות ומגוון מגזרים, יש הרבה לראות והרבה מה לגלות בשביל זה אתם צריכים קורס לימודים עיצוב גרפי במרכז, אתם תעברו לימודי הדרכה מקיפים ומקצועיים שמשלבים תקשורת חזותית עם גרפיקה ממוחשבת.

מה תלמדו במסגרת לימודים גרפיקה ועיצוב במרכז
אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, חשוב מאוד לפתח את החשיבה הגרפית, להבין איך נראים דברים, למה הם בצבעים כאלו ולא אחרים, למה הם מסודרים במיקומים כאלו ולא מיקומים אחרים, אתם תלמדו לבחון דברים, לראות דברים באופן מדויק יותר וחקרני יותר, אתם תלמדו מושגים שונים מעולם העיצוב הגרפי, מושגים כמו קומפוזיציה, פרופורציה, תורת הצבע טיפוגרפיה ועוד.
אתם תלמדו לשלב בין עבודה מקצועית עם התוכנות הגרפיות שהכי מקובל לעבוד איתן בתעשיית העיצוב הגרפית לבין החשיבה הגרפית שלכם תשלבו חומר עיוני ומעשי, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ המשובחת שיודעת לעבוד עם תמונות בעיקר, יודעת להקטין אותן, לחתוך אותן, לשלב בהן טקסטים, אלמנטים נוספים, להוסיף פילטרים, אפקטים, במסגרת לימודים בניית אתרים אתם תלמדו גם שבעזרת תוכנת הפוטושופ תוכלו לעצב דף אינטרנט שלם הכולל טופס, הדר, מקום לטקסט, מקום לתמונות, סרטוני ווידאו וכו’. ולהפוך דף זה לדף html הניתן לעריכה ועיבוד בעזרת כלי ה slice ממגוון הכלים הקיימים בפוטושופ.

תלמדו לעבוד עם התוכנה המעולה והווקטורית אילוסטרייטור, כל איור כל תמונה כל טקסטורה וכמובן לוגואים שתיצרו על גבי תוכנת האילוסטרייטור יהיו ווקטוריים כך שבעת שליחה להדפסה, התוצאה תהיה הדפסה חדה ברורה עם צבעים חדים, מן הסתם לוגו שאמור להעביר מסר חד וברור על חברה או שירות יהיה חייב להיות ברור וקריא ולכן מעצבים רבים מעדיפים לעצב את הלוגואים באילוסטרייטור.
לצורכי דפוס, תלמדו לעבוד עם תוכנת האינדיזיין, התוכנה יודעת לעבוד עם מלל רב שתוכלו לייבא מתוכנת ה word התוכנה יודעת לעבוד עם תמונות בצורה בסיסית ביותר ולשלב אותן עם הטקסטים, ניתן לעמד את האלמנטים בתבניות שתוכלו להגדיר מראש.
בסופו של דבר, אתם צריכים לסיים את הלימודים כשבאמתחתכם תיק עבודות מקצועי מגוון ויפה, אתם תגיעו לתיק עבודות כזה אם תשקיעו בלימודיכם כמו שצריך, ותדאגו לבצע כל פרויקט ופרויקט על הצד הטוב ביותר כיוון שתיק העבודות אמור להישלח ללקוחות או מעסיקים פוטנציאליים שרק על סמך תיק העבודות שלכם הם יכולים להחליט אם תתאימו לפרויקטים שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/