מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-חדרה
תסתכלו על כל הירוק הזה מסביבכם, הייתם מתארים שפעם היו באזור ביצות שלמזל כולנו יובשו, תארו לכם כמה עבדו האנשים שחיו כאן בימי קדם מאוד מאוד קשה, מעורר השראה, היום העבודות הרבה פחות קשות ורובן בכלל משתייכות לתחום ההייטק, יש כמובן את עבודת העיצוב הגרפי שתמיד תמיד צריכים אותה להרבה בתי עסק שעוסקים בעיקר בתקשורת חזותית, תוכלו לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בחדרה.
מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי הדרכה בעיצוב גרפי בחדרה

תתארו לעצמכם שהייתם רוצים לעצב פלייר לזכר הימים ההם, לזכר האנשים האמיצים שהתיישבו שם והתמודדו עם הביצות, אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, כדי לגשת לנושא עיצובי מורכב כזה, תצטרכו ללמוד כמובן מושגים כמו קומפוזיציה נכונה, איפה למקם כל אלמנט ואלמנט כמו טקסט ותמונה שיוכלו להעביר את המסר שרציתם על המתיישבים הראשונים, אתם תלמדו על תורת הצבע, תלמדו להשתמש נכונה בצבעים, תלמדו מה מייצג כל צבע וצבע, ואיך להשתמש בו נכון, חוץ מהירוק שמסמל בד”כ בריאות והתחדשות, באילו עוד צבעים תוכלו להשתמש.

את הפלייר תלמדו שניתן לעצב בעזרת התוכנות שקיימות בזכות התפתחות גרפיקה ממוחשבת, תוכנת הפוטושופ למשל, יכולה לעבוד בצורה מעולה עם כל תמונה שתרצו לעצב ולהקטין בהתאם לגודל הפלייר, תוכלו להוסיף לתמונה אפקטים, כל מיני פילטרים, שקופיות צבע, בד”כ מומלץ לעצב את הטקסט והלוגו של בעל הפלייר המוזמן בתוכנת האילוסטרייטור מפני שהתוכנה הזו היא ווקטורית וחשוב מאוד שייראו שהטקסט יהיה חד מובן וברור וכמו כן גם הלוגו שצריך להעביר מסר חד וברור לצופה שמביט על הפלייר לאחר שיודפס.
בשיעורים מאוחרים יותר אתם תלמדו לימודים בניית אתרים, תוכלו לבנות אתר אינטרנט ב html בשילוב עם css תוכלו לעצב את האתר בעזרת תוכנת הפוטושופ לטפל בתמונות ולעצב כפתורים ברורים וחדים בעזרת תוכנת האילוסטרייטור.
תוכלו גם לעמד ספר בנושא, לא משנה כמה עמודים יהיו לו, באמצעות תוכנת האינדיזיין ניתן לעמד כל קטלוג, מגזין, ספר וכו’, התוכנה יודעת לטפל במלל רב ולעצב אותו בעימוד נכון לפסקאות כותרות בשילוב עם תמונות וכו’, הכי חשוב שתדאגו שכל עבודה טובה ואיכותית שתעשו במהלך הלימודים שלכם, תדאגו שתיכנס לתוך תיק עבודות שיעזרו לכם לבנות, תיק זה מכיל עבודות טובות ואיכותיות שמראות על היכולות הטכניות שלכם, ועל היכולות העיצוביות שלכם, היכולת להביא רעיון לידי מימוש ביצועי, היא יכולת חשובה מאוד ומרשימה מעסיקים רבים שצריכים את תיק העבודות הזה שייתן להם אינדיקציה האם תוכלו להתמודד עם הפרויקטים שיתנו לכם בעתיד או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/