מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-דרום

אתם הייתם רוצים להתעסק בכל הקשור לעיצוב גרפי, הייתם רוצים לעבור קורס ייעודי של לימודים עיצוב גרפי בדרום, עכשיו אתם יכולים, במסגרת לימודי תקשורת חזותית ויישום עקרונות של לימודים עבור גרפיקה ממוחשבת, חשוב שתדעו איך לגשת לפרוייקטים ואיך לחשוב לעצב אותם.
אילו נושאים תלמדו בלימודי גרפיקה בדרום
אנשים מוכשרים שהיו רוצים לפתח את הכישרון שלהם וללמוד מקצוע פרקטי שיוכלו אפילו להשתכר ממנו בכבוד לעתיד לבוא, יוכלו לעבור לימודי הדרכה מקיפים ומעניינים בכל הקשור ללימודי תקשורת חזותית, תחשבו שאתם תצטרכו לעבור כברת דרך כדי להגיע למעמד של מעצב גרפי מקצועי וטוב, אבל עכשיו אתם יכולים להתחיל בדרך הזו.
הלימודים יתחילו בפיתוח החשיבה הגרפית, מחשבה על העיצוב הגרפי שצריך לבצע לפני שאתם ניגשים לגעת בכלל בעבודות שדורשות מכם עיצוב גרפי, תצטרכו לדעת נושאים כמו קומפוזיציה נכונה, היכולת להבין שבעזרת שינוי במיקומים בין האלמנטים, ושינוי היחס בין אחד לשני, יכולים להעביר מסרים שונים לגמרי על אותו נושא, אתם תלמדו לשלוט בכלי הזה, כדי להביא עיצוב יותר טוב להעברת מסר יותר טוב ומעניין לצופה.
תלמדו כמובן על תורת הצבע, תלמדו מה מייצג כל צבע וצבע ואיך מידע זה יכול לתרום עד מאוד לעיצובים שלכם לצורך שלכם להעביר מסר, בין אם מדובר במסר עצוב, משמח, שיווקי, לא משנה מה, העיקר שבחירת הצבע לפי מה שלמדתם תוכל לייצג את המסר בדרך הכי מתאימה שיכולה להיות. תחשבו שבנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית אתם תלמדו לפתח מיומנויות מחשב רבים בעיקר כשמדובר בלימוד שיטות עבודה נכונות עם התוכנות הגרפיות שהכי מקובל לעבוד עליהן כיום בתעשיית העיצוב הגרפי. תלמדו לעבוד עם התוכנה המדהימה לעיצוב ועיבוד תמונה בתוכנת הפוטושופ. היא יכולה לחתוך תמונות שיתאימו לגודל מסויים. היא יכולה להוסיף אפקטים רבים שיתנו לתמונה מראות אחרים יכולה לשלב אותן עם טקסטים מעוצבים מכל מיני סוגים ובכל מיני צבעים.

תלמדו לעבוד נכונה גם עם התוכנה הוקטורית אילוסטרייטור בה כל אלמנט שתיצרו יהיה וקטורי כך שבעת הדפסה, זה לא משנה כמה תקטינו ותגדילו את האלמנט בתוכנה, הוא עדיין ישמור על איכות הדפסה חדה וברורה, תוכנה נוספת שבעיקר תעזור לכם לגבי עימוד ספרים היא תוכנת האינדיזיין כל קטלוג או ספר או מגזין שתרצו לעמד תוכלו לעשות זאת ביעילות ובקלות עם תוכנת האינדיזיין גם אם מדובר במאות דפים, אינדיזיין תעשה זאת בשיטות שיחסכו לכם זמן רב ולמעסיקים כמובן כסף רב.
במהלך הלימודים תלמדו כמובן יסודות של לימודים בניית אתרים, תלמדו לבנות אתרים מאפס, תלמדו את שפת ה html ושפת ה css תיעזרו כמובן בתוכנות הגרפיות שלמדתם פוטושופ ואילוסטרייטור שיעזרו לכם לעצב את דפי האתר שתלמדו לבנות. מטרתכם בסיום הלימודים הוא לפתח וליצור תיק עבודות מדהים ומרהיב שתוכלו להגיש לראווה אל מול עיניי מעסיקים פוטנציאליים שיראו אילו עבודות אתם עשיתם ומה היכולות שלכם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/