מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-הגליל

הגליל הגליל, הצפון הרחוק, אוויר צח, כה רחוק מהעיר ומהערפיח, יש לכם רעיונות לעצב פלייר שמזמין לבוא לגליל בעונת הקיץ החמימה? יש לכם רעיונות להשתמש בצבעים מתאימים לפלייר שלכם,

עכשיו תוכלו לעשות זאת באמצעות קורס לימודים עיצוב גרפי בגליל, אתם תלמדו להשתמש בכלים רבים מתחום הגרפיקה הממוחשבת, זה יעזור לכם להכיר מקרוב את לימודי התקשורת החזותית.
מה ניתן ללמוד בלימודי גרפיקה בגליל
אתם תלמדו במסגרת לימודי הדרכה מתאימים, איך לעצב, איך להתחיל בתהליך העיצוב עבור מותג, עבור חברה שרוצה להעביר מסר מסויים, תלמדו לגבי חשיבה גרפית והפיתוח שלה וכמה הוא חשוב בשביל להבין תהליכי גרפיקה נכונים כדי ליצור את העיצוב החדשני והמעניין ופורץ הגבולות של לוגו, כרטיס ביקור עלון מגניב וכו’. אתם תלמדו את הנושאים הבוערים ביותר בתחום העיצוב והתעשייה נושאים כמו קומפוזיציה נכונה, הבנה שיש חשיבות למיקום האלמנטים בדף העבודה, אלמנטים כמו תמונה, טקסט, צבע קו וכו’, כדי שיוכלו לתרום להעברת המסר בצורה הכי ברורה ומגניבה ומעניינת שיכולה להיות.
תלמדו על תורת הצבע, חשוב מאוד לדעת אילו צבעים עיקריים קיימים, איך ליצור צבעים חדשים, מה מרכיב כל צבע וצבע, איזו אווירה יכול לשדר כל צבע וצבע, חמושים בידע הזה כבר תוכלו לדעת באילו צבעים להשתמש אם מדובר בשקופיות צבע עדינות לתמונות או בצבעים של טקסטים מיוחדים שתרצו להשתמש בעיצובים שלכם, תלמדו כמובן גם על טיפוגרפיה, החשיבות בסוגי הכתב, תורת הכתב חשובה מאוד כדי להעביר את המסר המילולי לצופה, יש טיפוגרפים רבים היום בארץ וגם בעולם, שכאשר הם מתכננים כל אות ואות הם מקדישים לעניין עיצובן מחשבה עמוקה וחשובה, חשוב להם להבין מה האות שאני הולך להמציא הולכת להביע, לאילו שימושים היא תשמש את הגרפיקאים, המעצבים הגרפיים וכו’.

בנוסף לפיתוח החשיבה הגרפית שלכם אתם תלמדו כמובן את כלי המחשב, הכלים שנמצאים בתוכנות הגרפיות שהם אלה שעוזרים לכם לקחת את רעיון העיצוב שנמצא בראשכם לידי ביצוע, תלמדו לעבוד עם תוכנת הפוטושופ שהיא התוכנה המדהימה ביותר לעבודה עם תמונות, חצייתן, עיבודן עם כל מיני אפקטים שונים, בעזרת שילובי מסיכות שונות תוכלו לצרף תמונות נוספות וליצור עיצוב חדשני שמורכב מתמונות רגילות שפשוט “טיפלתם” בהם באמצעות אפקטים ופילטרים של תוכנת הפוטושופ, תוכנה נוספת שתלמדו היא תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית כיוון שהיא ווקטורית מומלץ ביותר ליצור בה את הלוגואים עבור הלקוחות, ההדפסה שלהם תצא יותר חדה ויותר ברורה מאשר עם פוטושופ ששם תצטרכו לעבוד עם רזולוציות גדולות, שלפעמים גם הקובץ שוקל יותר ומכביד על אתרי אינטרנט.
תעברו כמובן לימודים בניית אתרים, תלמדו לבנות אתרים יפים ומעוצבים בשפת ה html תלמדו לשדרג אותם ולהפוך אותם ליותר מורכבים בזכות שפת ה css תלמדו מהו ממשק משתמש ואיך ליצור חווית משתמש ולמה היא חשובה לגולש באתרכם ועוד. במקרה שהייתם רוצים לדעת על הדפוס וההוצאה לאור אתם תלמדו כמובן על התוכנה הייעודית ביותר לכך, על תוכנת אינדיזיין, לימודים בתוכנת האינדיזיין יאפשרו לכם לעמד ללא שום בעיה ספרים, קטלוגים, מגזינים וכו’, אפילו מרובי עמודים, אינדיזיין מאפשרת להגדיר כמה פונקציות שיחסכו לכם זמן רב. בסיום הלימודים תדאגו ליצור תיק עבודות אבל לא הכמות חשובה אלא האיכות, תדאגו לשים בו את העבודות הטובות ביותר שלכם, לוגואים שעיצבתם, איורים, עיצובים וכו’, זהו כרטיס הביקור שלכם אל מול המעסיקים הפוטנציאליים כך הם ידעו אם תתאימו לפרויקטים או לעבודה שירצו להציע לכם.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/