בית הספר לעיצוב גרפי בבאר שבע

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בניית אתרים או תקשורת חזותית בבאר שבע? קבלו את כל הפרטים פה, מחפשים ללמוד את התחום הכי רווחי בארץ? רוצים להיות גרפיקאים או מעצבים גרפיים בבאר שבע? הגעתם למקום הנכון, על מנת להיות מעצב גרפי, עליכם ללמוד את המקצוע בבית ספר מקצועי ומוסמך בבאר שבע. כמעצבים גרפיים תעברו מסלול מסלול הכשרה ארוך ובו ילמדו אתכם כל מה שתצטרכו לדעת, מידיעת הכללים הבסיסיים ביותר בעיצוב גרפי ועד לימוד הכלים עצמם, התוכנות הגרפיות. בית ספר מקצועי ידע בדיוק אילו תכנים ללמד ומה מתאים לתעשייה של ימינו.

התהליך אותו יעבור הסטודנט  בבית הספר לעיצוב גרפי בבאר שבע

תלמיד בית ספר לעיצוב גרפי בבאר שבע ילמד לפתח את החשיבה וההבנה הגרפית שלו. התלמיד ילמד איך לחשוב מחוץ לקופסא, איך להביא את העיצובים המעניינים והחדשניים שיעבירו מסר חד וברור לצופה, שייראה טוב ומקצועי. בבית הספר ילמד התלמיד מושגים מעולם העיצוב הגרפי כמו קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה או וצל ועוד.

ללמוד לחשוב כמעצבים גרפיים

כבר מתחילת לימודיכם בבית הספר אתם אמורים להתחיל ללמוד לחשוב כמעצבים גרפיים ולא כגרפיקאים ביצועיסטיים. אתם תלמדו כל נושא שקשור לעיצוב גרפי, מעיצוב גרפי שהיה מקובל בעבר, איזה לוגואים מחזיקים מעמד עד היום, כיצד הם נוצרו ועל מה חשבו המעצבים כשיצרו אותם. אתם תלמדו גם את תורת הצבע, מה חשיבות כל צבע וצבע, אילו רגשות הוא מעורר בקרב אנשים, איך ניתן ליצור צבעים מסויימים, כיצד לשלב צבע שיעביר את המסר המתאים; טיפוגרפיה, תורת הכתב, גם היא חלק מתכני הלימודים. תלמדו מה תפקיד כל פונט, מה הפונט מייצג, כל סוג כתב ואיך להשתמש בו בעיצוב, לדעת על המשקלים של הפונט, גדלים התאמת צבעים, כל מיני אפקטים מעניינים שתוכלו להוסיף לכתב וכל מה שתורם לאווירה של העברת המסר.

לימוד התוכנות הגרפיות בשילוב של לימודי עיצוב בבבאר שבע

כתלמידים בבית ספר לעיצוב גרפי ילמדו אתכם לעבוד עם התוכנה הטובה ביותר לעיבוד ועיצוב תמונה, תוכנת הפוטושופ. מדובר בתוכנה המובילה בתעשיית העיצוב הגרפי, שמאפשרת עבודה עם תמונות- עיצוב, שילוב תמונה עם תמונות אחרות, שילוב עם טקסטים, עיצובי מסגרות, עיצוב טקסטורות ועוד.תוכנות נוספות שתלמדו הן: תוכנת האילוסטרייטור, בה ילמדו אתכם על התהליך ביצירת לוגו ולמה חשוב ליצור אותם בתוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, ותוכנת האינדיזיין איתה ניתן לעמד ספרים, מגזינים, חוברות, קטלוגים וכו’.

בקרו אותנו באתר וצפו איך אתם יכולים ללמוד מהבית ולשלב עבודה ולימודים, ללמוד לתעודה מקצועית, כנסו לאתר מאות סרטוני הסבר

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.