מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-אשקלון

חשבתם ללמוד עיצוב גרפי באשקלון, מי שאוהב את מקצוע האומנות, רוצה לראות באנרים יותר מעניינים באינטרנט, יש לו מחשבות ותובנות הרבה יותר עמוקים לגבי עיצוב אתרים באינטרנט, איך נראים כריכות של ספרים ועוד, תחשבו את כל היופי הזה עושה גרפיקאי מעצב גרפי חושב על העיצוב הגרפיקאי מבצע, אתם גם הייתם רוצים להיכנס לעולם המופלא והמעניין הזה של עיצוב גרפי? אז בואו תעברו קורס במסגרת לימודים עיצוב גרפי באשקלון

מה תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה באשקלון
אתם תלמדו נושאים רבים במסגרת לימודי הדרכה של בניית אתרים באינטרנט, בעיקר תלמדו איך לבנות אתר, איך לעצב אותו שיתאים לקונספט של לקוח שלכם, אתם כמובן תלמדו לעבוד עם התוכנות הגרפיות השונות, יש לכם את תוכנת הפוטושופ המדהימה, שכל איור או דימוי או עיצוב שתרצו לעשות במסגרת לימודי תקשורת חזותית, תוכלו לעשות עם התוכנה המדהימה הזו כל עיצוב דמיוני שרק תוכלו להעלות על דעתכם, תוכלו לעצב איתה ממשקים שלמים לאתרי אינטרנט, באנרים, האדרים לדף עסקי בפייסבוק ועוד.
תוכנה נוספת שתוכלו להיעזר בה לצורך עיצוב אתר האיטרנט שלכם היא האילוסטרייטור, מדובר בתוכנה וקטורית, כל אלמנט בה יהיה וקטורי, תוכלו לעצב בעזרתה כפתורים יפהפיים, חדים נקיים, תוכלו גם לעצב סרגל ניווט יפה בעזרתה, באמצעות השקעה סבירה בלימודי גרפיקה ממוחשבת, התוכנות ופיתוח החשיבה הגרפית, תוכלו להגיע לידי מצב שהאתר שלכם יהיה בנוי טוב, בנוי נכון, יראה טוב, יהיה נוח למשתמש, תלמדו גם את עקרונות עיצוב חווית משתמש וממשק משתמש.

מי שמעניין אותו יותר עניין הדפוס, בעיקר הוצאה לאור של ספרים, חוברות קטלוגים, מודעות עיצוביות לעיתונים ועוד, יכול להרחיב את הידע שלו בתוכנת אינדיזיין ולעבור לימודים באינדיזיין, מדובר בתוכנה האולטימטיבית לעימוד עבודות דפוס שכאלה כגון: ספרים, קטלוגים, מגזינים וכו’. תוכנת האינדיזיין בעיקר עובדת על הטקסטים, הכנת תבניות של פסקאות טקסטים מוכנות, עם כותרות, הכנת טקסטים שגולשים לעמודות אחרות שייראה יותר עקבי.
לאחר שיהיה לכם מספיק ידע הן בתוכנות הגרפיות והן בפיתוח החשיבה הגרפית שלכם, תוכלו להתחיל להשקיע במה שחשוב באמת, תיק העבודות שלכם. לקוחות לא יבחרו בכם ישר בשל העיניים היפות שלכם, כמו שאומר הביטוי, הם חייבים לדעת מה אתם מסוגלים לעשות, איך אתם יכולים לעצב, מה הרמה שלכם, אילו סגנונות אתם מעצבים וכו’, לקוחות מסתכלים לרוב אך ורק על תיק העבודות שלכם, זהו תיק שאתם תיצרו ביחד עם מוריכם בו תהיינה מרוכזות עבודות יד ודפוס דיגיטליות הכי טובות שיש לכן, כדי ליצור רושם טוב על הלקוח העתידי שלכם.
הלימודים יועברו באשקלון בתוך ביתכם ממש, כל שתצטרכו הוא חיבור מהיר לאינטרנט אזניות ותוכנות גרפיות הכרחיות לקבלת השיעור עם המורה החדש.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/