מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי או בניית אתרים? מתעניינים בלימודי תקשורת חזותית? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים החשובים היום לתחום הייטק
לימודים עיצוב גרפי-אילת

שמש חול וים, כמה כיף להיות באילת, מלונות, תיירים, תרבות של יופי ועיצוב, פרסומות כרזות, הכל ברוח העיר החמימה והכיפית הזו אילת, חשבתם פעם אולי לעצב את הפרסומות אחרת, אם הייתם רוצים לשווק את העיר שלכם לתיירים ברחבי העולם, הייתם בוחרים בצבעים אחרים, בדימויים אחרים, אולי בדולפינים בריף, אולי באלמוגים, במלונות המפוארים, תוכלו ללמוד איך לעשות זאת בלימודים עיצוב גרפי באילת הכל בזכות לימודים של גרפיקה ממוחשבת.
מה אפשר ללמוד בלימודי עיצוב גרפי בעיר היפה אילת
כשתרצו להשקיע קצת במקצוע לחיים שלא ייאלץ אותכם לעזוב את העיר היפה והמיוחדת שלכם כדי לעבור לבירת העבודות תל אביב, תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי או לעבור לימודי הדרכה בתוכנות הכי טובות שיש בשוק מדובר בתוכנות הגרפיות שאיתן משתמשים הטובים מבעלי המקצוע בתחום העיצוב הגרפי, אנו מדברים על התוכנה הטובה ביותר והמדהימה ביותר לעיבוד ועיצוב תמונות תוכנת הפוטושופ, תוכנה כל כך טובה, מורכבת צריך ללמוד אותה במקצועיות כדי לדעת איך לעבוד איתה בצורה מקצועית, כל תמונה שתצטרך עיבוד או עיצוב ושתרצו לשלב עם טקסט תוכלו לבצע מטלות גרפיות אלה בעזרת תוכנת הפוטושופ.

תוכנה מעולה נוספת שבה תלמדו היא כמובן התוכנה ווקטורית אילוסטרייטור, מדובר בתוכנה מדהימה לא פחות מפוטושופ אך עובדת על עקרון אחר, היא עובדת על יצירת ציורים ואלמנטים חזותיים בצורה וקטורית מה שאומר שגם אם תנסו להקטין או להגדיל את האלמנט, איכות ההדפסה לא תיפגע ותישאר כמו שהיא, בניגוד לתוכנת הפוטושופ שאיתה צריך לעבוד ברזולוציות מאוד גדולות של תמונות, כי היא עובדת על פיקסלים ושינוי קטן בגודל התמונה עלול לגרום לה לעיוות בעת ההדפסה. תוכנת האילוסטרייטור יכולה להיות האידיאלית שאיתה תיצרו לוגואים עבור הלקוחות שלכם, הרי לוגו צריך להיות מותאם לפלטפורמות שונות, למוצרי דפוס רבים כמו כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים מעטפות עלונים וכו’ אתרי אינטרנט אפליקציות, וחשוב מאוד שתוכלו ליצור לוגו שיכול להיות גמיש לכל הפלטפורמות הללו ובכך שתהפכו אותו מלכתחילה לווקטורי, תוכלו לעשות כן.

תלמידים שירצו גם ללמוד את תוכנת העימוד אינדיזיין יוכלו גם ללמוד אותה, תוכנת האינדיזיין משמשת בעיקר לדפוס, איתה אפשר ליצור עלונים, קטלוגים, כי היא אומנם לא תוכנה גרפית אבל נעזרת בשאר התוכנות הגרפיות כדי ליצור את המוצר שרציתם, היא מאפשרת לעמד לפי התכונות שהיא מספקת, כל ספר או קטלוג שתתבקשו לעמד ועושה זאת בדרך חכמה קלה ויעילה, תגלו שבתחום לימודי תקשורת חזותית, ללמוד תוכנות גרפיות זה דבר חשוב מאוד, אך חשובה גם החשיבה הגרפית, איך נוכל להביא פתרון גרפי כדי להביע את המסר של הלקוח.
כיוון שאנו חיים בעידן מודרני לחלוטין שבו תוכנות מחשב מקלות על חיי היום יום שלנו, המידע נמצא בחינם באינטרנט, תוכלו גם ללמוד את נושא לימודי בניית אתרים עבור האינטרנט, תלמדו את שפת ה html css תוכלו ליצור כפתורים יפים ושקופים כזכוכית עם אילוסטרייטור, תוכלו להיעזר בפוטושופ להתאים את התמונות לאתר שתבנו.
כל מה שתעשו במהלך הלימודים ולאחריו עם לקוחות, גם אם מדובר בחברים שרצו שתבנו להם אתר או תעצבו להם לוגו, אם העבודה טובה שימו אותה בתיק העבודות שלכם, זהו כרטיס הביקור שלכם למעסיקים פוטנציאליים, כך הם יכולים לבחון את יכולותיכם ולהחליט אם תתאימו לפרויקט שלהם או לא.
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/