בית ספר לעיצוב גרפי עפולה

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בניית אתרים או תקשורת חזותית בעפולה? קבלו את כל הפרטים פה, רוצים להיות מעצבים או גרפיקאים? הכל על לימודי עיצוב בעפולה תלמידים רבים רוצים להצליח כמעצבים גרפיים בעפולה.  נכון שאין נוסחה פשוטה, שתעזור לדעת כיצד מגיעים להצלחה בתחום העיצוב הגרפי, אבל צריך לוודא שבית הספר מלמד פיתוח חשיבה גרפית בתחום העיצוב בכדי שיהיה לפחות בסיס טוב לגדול ולהתפתח ממנו, בכדי שנבין איך נוצרים תהליכים גרפיים, ולמען שנדע איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק: תוכנת האינדיזיין הנפלאה, תוכנה לעימוד ספרים, חוברות וקטלוגים; תוכנת האילוסטרייטור לאיור ווקטורי ותוכנת הפוטושופ בה נעצב ונעבד תמונות.

בית הספר לעיצוב גרפי בעפולה כיצד מעצבים לוגו?

התהליך החשוב והמורכב בעת יצירת לוגו הוא אחד מבין התהליכים הרבים שנמצאים בתחום העיצוב הגרפי. יצירת לוגו היא לא פשוטה; לא שמים קו צבע, טקסט וכמה עיגולי עיפרון ואז קוראים לזה לוגו, העניין הרבה יותר מורכב. דבר ראשון לוגו מעביר את מסר הלקוח על העסק שלו ועל המוצר שהוא מעוניין לשווק, לכן חשוב מאוד לעבוד על לוגו בתהליך מסודר וברור, צעד אחר צעד. בתחילה, אנחנו צריכים להעביר מסר- יש שם של חברה ויש שם של מוצר, נניח שאנחנו מדברים על חברה המייצרת תיקים, הרוצה לפרסם מוצר חדש בשוק בשם “קל-גב”. הכוונה היא לתיק גב קל במיוחד. החברה מתאפיינת בצבעים של כחול (שמאפיין נאמנות, חוזק של חברה ואמינות) וירוק (שמאפיין חיים, חידושים וצמיחה). מה נעשה כשלב ראשון? נתחיל לחפש תמונות מתאימות באינטרנט, של תיקי גב, חברות של תיקי גב ונבחן את צורת התיקים, צורת הלוגואים, שילובי הצבעים. כדאי לשמור כמה שיותר תמונות בתיקייה מקצועית אחת במחשב, ולאחר מכן לחשוב אילו מסרים היינו רוצים שהלוגו יעביר, כמו לדוגמא: “שמירה על גב”, שיווי משקל ועוד. לאחר שנכתוב לנו מספר רעיונות, נוכל לשרטט סקיצות של לוגו על גבי התוכנה הגרפית.

בתי ספר ומכללות בעפולה שמלמדות פוטושופ

בפוטושופ ניתן לשרטט סקיצות של לוגו, אבל עדיף לעבוד עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור. בתוכנה זו נוכל לשחק עם האלמנטים הגרפיים ולערוך טוב יותר את הסקיצות שבחרנו ליצור. כשאתם מכינים עבודת עיצוב (כל עבודת עיצוב אפילו סקיצות להראות ללקוח) . חשוב לזכור, להגישן באופן מסודר, על גבי דף עם כותרת בראשו ומתחתיה נמספר כל סקיצה כדי שידעו למה להתייחס. את הסקיצות ניצור, כל אחת עם קו עיצובי נפרד משלה בכדי שיהיה ממש שוני ביניהן, ותהיה בחירה. טוב יהיה אם נסמן בקו ישר כל סקיצה בנפרד ונשאיר מקום למלל או להערות. בקרו אותנו באתר וצפו איך אתם יכולים ללמוד מהבית אחד על אחד

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.