בית הספר לעיצוב גרפי בירושלים

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בניית אתרים או תקשורת חזותית בירושלים? קבלו את כל הפרטים פה, ללמוד להיות גרפיקאי או מעצב גרפי בירושלים, מעצב גרפי צריך ללמוד מקצוע במוסד לימודי אחד, אם הוא רוצה להגיע בעתיד להיות מעצב גרפי טוב. כמובן שאם רוצים להוסיף קורס קצר להעשרה בנושא כלשהו, ניתן לבדוק בעוד מכללות אם ניתן ללמוד אותו שם, אבל את המקצוע עצמו עדיף ללמוד רק במכללה אחת, ובמקום בו אתם יודעים שכל חומר הלימוד מרוכז כמו שצריך.

מה מציע בית ספר טוב לעיצוב גרפי בירושלים בתכנית הלימודים?

בית ספר לעיצוב גרפי בירושלים טוב חייב להשקיע בפיתוח החשיבה הגרפית, לחדד לתלמידים את המחשבה, להכין אותם למצוא פתרונות לבעיות שיצוצו בשלב זה או אחר בחייהם, וללמדם מושגים חשובים במקצוע העיצוב הגרפי. מבית ספר כזה ייצאו מעצבים גרפיים טובים והם אלה שיוציאו שם טוב לבית הספר בהמשך דרכם.

ישנם מושגים מתחום העיצוב הגרפי שחייבים לדעת בכדי להבין מהו עיצוב גרפי נכון. דוגמה טובה למושג שכזה הוא המושג קומפוזיציה“. קומפוזיציה חשובה גם בשביל היופי והאסתטיקה. צריך לדעת היכן למקם אלמנטים, איך ובאיזו צורה ועל התלמיד ללמוד סוגים שונים של קומפוזיציה בהם השתמשו ביצירות ואלה שחוזרים על עצמם בעיצובים של היום כמבנה כגון: קומפוזיציה פתוחה, סגורה, סימטרית פירמידלית ועוד. חשוב גם לדעת איך ליצור את הצבעים ומהו rgb ומהו cmyk, לכן גם תורת הצבע, מהווה מושג חשוב שעל התלמיד ללמוד; כך ידע את משמעות כל הצבעים, איזו אווירה צבע מסוים נותן, מגלגל הצבעים ילמד איזה צבע עובד ומעביר מסרים מול איזה צבע, איך משתמשים בצבעים בעיצוב כדי להזהיר, כדי להדגיש כדי להוסיף כוח או להחליש בעיצוב המסר, והאם להוסיף צבע לרקע או להוסיף צבע לטקסטים בכדי ליצור אווירה מסוימת.

חוקי העיצוב בלימודים בית ספר טוב לעיצוב גרפי בירושלים

עוד מושגים חשובים הם: טיפוגרפיה (תורת הכתב) בה ילמד אילו סוגי כתב קיימים ולאיזו מטרה משתמשים בהם; שימוש באור וצל, להבין כיצד ניתן ליצור עומק ועניין בעיצוב באמצעות שימוש במינון נכונ באור או בצל. במקביל לפיתוח החשיבה היצירתית, על מנת לקבל רעיונות מעניינים להעברת מסרים, צריך גם לדעת לעבוד נכון עם התוכנות הגרפיות. דוגמה לתוכנה שילמד, היא תוכנת הפוטושופ, שהיא התוכנה המובילה לטיפול בתמונות, ילמד התלמיד לעבד תמונות, להקטין, להגדיל, להוסיף ולהוריד אפקטים ואלמנטים וכו‘. תוכנת האילוסטרייטור היא התוכנה הווקטורית המובילה לשם יצירת לוגואים חדים וברורים להדפסה, עם צבעים עמוקים וברורים, כמו גם יצירת אייקונים, כפתורים לאינטרנט ועוד.
בקרו אותנו באתר ותראו איך ללמוד  במסגרת בתי ספר לעיצוב גרפי בירושלים אונליין,  מהבית אחד על אחד לימוד  מקצועות אלה דרך האינטרנט.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.