בתי ספר לגרפיקה  ראשון לציון

רוצים להיות מעצבי גרפיקה בראשל”צ? לימודי תעודה מחפשים? הגעתם למקום הנכון!! מחפשים מקצוע מעניין ומאתגר ומן התחום הויזואלי? תבדקו את מסלולי הלימודים בבתי הספר לגרפיקה ראשון לציון!
כיום ניתן למצוא גרפיקה בכל פינה, בכרטיסי ביקור, הזמנות לארועים, מגזינים ואפילו בחולצות מודפסות. את כל אלה מכינים גרפיקאים מקצועיים. ככל שעבודותיו של הגרפיקאי יהיו טובות יותר וככל שיצבור נסיון וילמד, כך יצליח יותר בתחום.
היום ניתן ללמוד גרפיקה בבתי ספר רבים ומגוונים, כשלכל אחד מהם יש תכניות לימודים משלו. מרביתם יתעדכנו עם התפתחות הטכנולוגיה ויתאימו עצמם לטרנדים עכשוויים . כדאי תמיד לוודא שאכן זה כך גם בבית הספר לגרפיקה, בו אתם מתעניינים, משום שאם תכניות הלימודים בו לא מותאמות לשוק של היום, אלא עדיין מלמדות תוכנות ישנות וחומר לא עכשווי, ייתכן ולא תצליחו למצוא עבודה עם תום הלימודים. חברות סטארט-אפ, משרדי פרסום, חברות אופנה וכו’ מחפשים גרפיקאים השולטים היטב בתוכנות העדכניות, המובילות כיום בשוק.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

ללמוד גרפיקה בראשון לציון או ראשל”צ

בין בתי הספר הקיימים היום בארץ, אלה שמלמדים גרפיקה דרך האינטרנט הם בתי הספר הפופולריים. מדוע? בתי ספר אלה כיום נמצאים בביקוש הולך ומתגבר מאחר ושיטת לימוד זו מאפשרת לכל אחד ואחת ללמוד הישר מן הבית, בקצב האישי שלהם, ובזמנים הנוחים להם. בתי הספר לגרפיקה אונליין, מלמדים שיעורים אישיים בשיטת “אחד על אחד”, בהם התלמיד והמורה מחוברים לתוכנה מיוחדת המאפשרת למורה לראות את שולחן העבודה שבמחשב התלמיד ואף לשלוט במחשב שלו ולהדגים עליו. כך מלמד המורה את החומר, מדגים ומתרגל עם התלמיד. כל שצריך בכדי שתוכלו ללמוד כך הם: מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואזניות.

אילו תוכנות אוכל ללמוד במסגרת הלימודים בבית הספר לגרפיקה  ראשון לציון?

בית ספר לגרפיקה  ראשון לציון טוב ילמד אתכם את התוכנות הגרפיות העדכניות, הטובות והמובילות: תוכנת האילוסטרייטור, בה תוכלו ליצור אלמנטים גרפיים שונים כווקטורים כשניתן יהיה להגדילם ולהקטינם מספר רב של פעמים וללא כל פגיעה באיכות ההדפסה; תוכנת הפוטושופ, בה תוכלו לעצב ולערוך תמונות (לחדש תמונות ישנות, להוריד קמטים, לנקות תמונות או להחליף רקעים ועוד), להוסיף אפקטים וטקסט וכדומה; התוכנה אינדיזיין, בה תוכלו לעצב ספרים וקטלוגים ולעמד טקסט ותמונות בתוכם. אם תרצו להרחיב את אופקיכם, תוכלו גם ללמוד את תוכנת הדרימוויבר, בה רבים משתמשים לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט ודפי נחיתה ואת תוכנת הפלאש המשמשת ליצירת סרטי אנימציה ויישומי אינטרנט.

בדקו פרטים נוספים בבתי הספר לגרפיקה אונליין בשיטת “אחד על אחד”.

בית ספר לגרפיקה ראשון לציון