בתי ספר ללימודי גרפיקה כפר סבא

איך להיות מעצבים בכפר סבא? איך להתחיל לעבוד מהבית בתחום הכי רווחי בארץ? היום ניתן ללמוד גרפיקה כפר סבא בבתי ספר רגילים אליהם מגיעים התלמידים יום ביומו ומחוייבים בהשתתפות באחוז מסויים ממספר השיעורים. ניתן גם ללמוד בבתי ספר מקוונים, המלמדים בשיטת לימוד מקוונת-עצמאית או בשיטת השיעור הפרטי, “אחד על אחד”. בשיטת לימוד מקוונת-עצמאית, יקנה התלמיד מכספו ספרים מרשימה שיקבל מבית הספר וילמד את החומר באופן עצמאי. אם יש לך משמעת עצמית גבוהה וידע קודם בעבודה עם תוכנות מחשב, ייתכן ושיטה זו תתאים לך, אך אם אתה זקוק להדגמות ועזרה תכופה מהמורה, יהיה לך קשה ללמוד בשיטה זו, מאחר והתלמידים לא לומדים בשיעור עם מורה. בשיטת השיעורים הפרטיים, “אחד על אחד”, ילמד התלמיד עם מורה מקצועי דרך תוכנת מחשב מיוחדת שיקבל מבית ספרו. כל שעליו להכין אלה אזניות, מיקרופון ואת המחשב שלו. בשיעור אישי זה ישתתף התלמיד מביתו באמצעות המחשב האישי או הלפטופ שלו, ביום ובשעה שיתאימו לו. במהלך השיעור בכפר סבא ילמד וידגים המורה את החומר, יענה על שאלות התלמיד ויוודא שהתלמיד מתרגל ומבין את כל החומר. בנוסף, יתן המורה לתלמיד שיעורי בית ועבודות כתרגול לקראת השיעור הבא.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה לומדים בבית ספר לגרפיקה כפר סבא?

רוב רובם של בתי הספר בכפר סבא ידאג להתעדכן עם החידושים הטכנולוגיים וללמד תוכנות עדכניות. חשוב ללמוד את התוכנות הטובות והמתקדמות ביותר. התוכנות שתלמדו בבית הספר לגרפיקה הן: תוכנת הפוטושופ, תוכנה גרפית פופולרית ומקצועית לצרכי עיצוב, עיבוד ועריכת תמונות. תוכנה זו מאפשרת בין השאר לנקות תמונות, ליצור אפקטים ולשלב תמונות וטקסטים; תוכנת האילוסטרייטור, תוכנה מצויינת העובדת על וקטורים המאפשרת יצירת איורים ממוחשבים, כאשר ניתן לשנות את גודלם מבלי לפגוע באיכות ההדפסה. בתוכנה זו תוכלו ליצור לוגו עסקי, לדוגמא; תוכנת האינדיזיין, תוכנה לעימוד אלמנטים וטקסט בדפים, העובדת בשיתוף פעולה מלא עם התוכנות הגרפיות. עם תוכנה זו תוכלו לעצב ולעמד ספרים, חוברות וקטלוגים מקצועיים. עוד דוגמאות לפרוייקטים שתלמדו לעשות: כרטיסי ביקור, מודעות פרסום, תיקוני צבע בתמונות, דפי אלבומים דיגיטליים ועוד. אם בחרתם ללמוד במסלול לימודי העיצוב הגרפי בבית הספר לגרפיקה, אתם תלמדו בנוסף לתוכנות העיצוב גם לימודי תאוריה שיכללו את פיתוח החשיבה הגרפית שלכם, מושגי יסוד מעולם העיצוב כמו פרספקטיבה, פרופורציה, קומפוזיציה נכונה, תורת הצבע ועוד. אתם תלמדו לתכנן עיצובים בצורה נכונה וקפדנית, תוך שתקחו בחשבון מיהו קהל היעד שלכם ואיזה צבע יעביר את המסר בדרך הטובה ביותר.

בית ספר לגרפיקה כפר סבאhttps://www.youtube.com/watch?v=snjmOw5NZQQ&t=1s