בית ספר לגרפיקה ברמת גן

מאז ומתמיד נחשבו מקצועות לעיצוב וגרפיקה ממוחשבת למקצוע חשוב ביותר בעולם שלנו, עוד מימי קדם שהאדם הקדמון החל לצייר במערות ולהעביר באמצעות ציוריו סיפורים או מסר לגבי ציד חיות, המקצוע נחשב לעתיק ביותר בעולם. כך זה היה עוד לפני המצאת הכתב, לאט לאט בהתפתחות תקופות מאוחרות יותר, הגרפיקה ועיצוב נעשו יותר מעודנים, במגוון צבעים, בעיקר מעצבים גרפיים רבים שלמדו מסלולי עיצוב גרפי בבית ספר לגרפיקה, רכשו את הכלים ליצור אומנות לקידום מכירות ושיווק, למדו לכתוב פונטים, למדו לצייר גרפיקות לעסקים, למדו על הצבעים הגרפיים והחשיבות של כל צבע ומה הוא מייצג בעולם העסקים. מרגע המצאת הדפוס, הגרפיקה בפרט נכנסה לחיי בני האדם המסרים באמצעות הגרפיקאים כמעט בכל תחומי החיים.

מה לומדים ואיך ללמוד בבית ספר לגרפיקה ועיצוב ברמת גן

בית ספר לגרפיקה ועיצוב ברמת גן ייתן לכם את כל הכלים הדרושים כדי שתוכלו גם אתם להשתלב בעולם המדיה הדיגיטלית והדפוס שמקיף אותנו מכל עבר, בין אם זה לדעת לעצב גרפיקה כגון: הזמנות מעוצבות לקידום מכירות, קטלוגים, פלייארים, מודעות פרסומיות בעיתון, ספרים, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים, לוגואים לבעלי עסקים שרוצים לייחד את החברה שלהם ועוד המון אפשרויות אחרות, בבית ספר לגרפיקה ברמת גן, תלמדו כמובן את כל נושא של מהו עיצוב גרפי בלימוד רקע תיאורטי בעיצוב, תלמדו על תקופות שונות בעיצוב, תלמדו מושגים בסיסיים בעיצוב שיפתחו לכם את החשיבה וההבנה הגרפית, את כל החומר הזה תשליכו לתוכנות העיצוב של חברת אדובי כגון: לימודים של תורת הצבע, לדעת מה כל צבע מייצג, מה הצבע הניגודי שלו בטבלת הצבעים, איך נהוג להשתמש בו מהסתכלות בעבודות עיצוב למיתוג אחרות, תורת הכתב טיפוגרפיה, יש המון סוגים של פונטים, כל פונטי נכתב בצורה אחרת ויש לו שימוש אחר, ניתן להגדיר להם גודל מסוים, צבע, משקל, פונט עבה דק נוטה, חשוב שהפונטים שמשתמשים בהם יהיו בעלי רשיון אחרת מדובר בפגיעה בזכויות יוצרים של חברות הפונטים. מושגים נוספים שתלמדו הינם קומפוזיציה, פרספקטיבה, אור וצל.

לימודי עיצוב בתוכנות גרפיות ברמת גן

לימודי עיצוב בתוכנות גרפיות היום זה דבר מאוד חשוב, במיוחד עם פיתוח השיווק שנעשה באמצעות רשתות חברתיות, כמעט כל עסק חייב לעצב פוסטים שיווקיים לקידום מכירות, הכל נעשה בצורה ממוחשבת, התוכנה הראשונה שתלמדו לעיבוד ועיצוב תמונה, היא תוכנת פוטושופ, תלמדו איך לעצב באמצעות תמונות איך לתקן תמונות, איך לתקן צבעים בתמונה, תלמדו איך להוסיף טקסטים לתמונות, תלמדו לעבוד עם גדלים שונים ופורמטים שונים, המטרה היא להכין תיק מקצועי בו יהיו עבודות לדוגמה שעשיתם בפוטושופ.

תוכנה נוספת שתעצבו איתה תהייה האילסוטרייטור, זוהי תוכנה בעיקר לבניית לוגואים וקטוריים, אלמנטים לאתרי אינטרנט כמו כפתורים, שרטוט ואיוד דיגיטלי, עיצוב של ניירת משרדית וקטורית שכאשר תצא לדפוס תודפס באופן מאוד מקצועי.. יש תוכנה נוספת שתעבדו איתה במסגרת לימוד גרפיקה והיא אומנם לא תוכנת עיצוב כמו שאר התוכנות היא יותר מיועדת לעבודה עם טקסטים רבים , אבל היא תוכנה מעולה לעימוד ספרים חוברות וכו‘, שמה הוא אינדיזיין, היא כן יכולה לייבא עצמה חומרים מתוכנות אחרות כמו פוטושופ וגם מהאילוסטרייטור, המהות שלה זה הפקת ספרים.

תוכלו לבקר אותנו באתר ולראות איך אתם יכולים ללמוד כבר מחר מהבית עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי לימודי תעודה מקצועית