בית ספר לגרפיקה בפתח תקווה

מחפשים ללמוד גרפיקה ועיצוב בפתח תקווה? הרבה תלמידים רוצים להצליח בתור מעצבים גרפיים, אין ממש נוסחה לאיך מגיעים להצלחה כזו במקצוע העיצוב הגרפי אבל לפחות שיהיה בסיס טוב לגדול ולהתפתח ממנו, צריך לוודא שבית הספר לעיצוב גראפי מלמד איך לפתח את החשיבה הגראפית בתחום העיצוב, להבין איך נוצרים תהליכים גרפיים, וכמובן לדעת איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות הכי מתקדמות שיש בשוק, פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת האינדיזיין המדהימה לעימוד ספרים, חוברות קטלוגים וכו’.

ללמוד בבית ספר לגרפיקה פתח תקווה איך לעצב לוגו

תהליכי עיצוב גרפי מה זה? חלק מבין התהליכים הרבים שיש בתחום העיצוב הגרפי הוא התהליך החשוב והמורכב בעת יצירת לוגו, ליצור לוגו זה לא כל כך פשוט, לא שמים פשוט קו צבע וטקסט כמה עיגולי עיפרון וקוראים לזה לוגו, לא ממש לא, לוגו הוא דבר ראשון מסר אחד המסרים העיקריים  שיש ללקוח לומר לצופה על העסק שלו, על החברה שלו על המוצר שהוא מעוניין לשווק, ולכן חשוב מאוד לעבוד על לוגו בתהליך מסודר וברור, צעד צעד.

כמה מילים על עיצוב גרפי מה זה בכלל? דבר ראשון, יש לנו מסר להעביר, יש שם של חברה ויש שם של מוצר, נגיד אנו מדברים על חברה של תיקים, שרוצה לפרסם מוצר חדש ושמו “גב חזק” הכוונה היא כמובן לתיק גב שתומך בגב בזכות המבנה האגרונומי המיוחד שלו. החברה מתאפיינת בצבעים של כחול שגם תלמדו שמאפיין מאוד נאמנות, חוזק של חברה, אמינות וירוק, שמאפיין חיים, חידושים, צמיחה. תתחילו לחפש תמונות מתאימות באינטרנט, של תיקי גב, חברות של תיקי גב ותסתכלו על צורת התיקים, צורת הלוגואים, שילובי צבעים, תשמרו כמה שיותר תמונות בתיקייה מקצועית אחת במחשבכם, ותתחילו לחשוב אילו מסרים אתם רוצים שהלוגו יעביר, כמו “שמירה על גב” עזרה בסחיבה, שיווי משקל וכו’. תכתבו לכם בצד את כל התכונות הללו, ותתחילו לשרטט סקיצות של הלוגו על גבי התוכנה הגראפית.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

לימודים עיצוב בפתח תקווה ותוכנות לעיצוב גרפי

מה זה בכלל שרטוט – ניתן לשרטט סקיצות של הלוגו בתוכנת הפוטושופ שבעיקרון נועדה לעבודה על תמונות עיצובן וגם לציור, אבל עדיף לעבוד עם התוכנה הווקטורית אילוסטרייטור, כך תוכלו לשחק עם האלמנטים הגרפיים, להזיז קווים לעקל אותם ולערוך יותר טוב את הסקיצות שבחרתם ליצור מאשר בפוטושופ.

מה צריך לדעת? חשוב לזכור כשאתם מכינים עבודת עיצוב, כל עבודת עיצוב אפילו סקיצות להראות ללקוח, חשוב שהם יוגשו באופן מסודר, על גבי דף, עם כותרת בראש הדף ומתחתיה תמספרו כל סקיצה שיידעו למה להתייחס, יהיה נחמד לסמן בקו ישר כל סקיצה בנפרד ולהשאיר מקום למלל או להערות, הסקיצות ייבנו כל אחת עם קו עיצובי נפרד משלה כדי שיהיה ממש שינוי ביניהן למקרה שלא תאהבו רעיון אחד תמיד יש את השני או השלישי.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!