בית ספר לגרפיקה אשקלון

רוצים ללמוד באשקלון גרפיקה ועיצוב ללימודי תעודה? הגעתם למקום הנכון!

אם אתה לא מפחד מעבודה Cאשקלון ורוצים לעבוד במקצוע בו תוכל ליישם את כשרון הציור שלך, תחום הגרפיקה הוא התחום בו תבחר. מקצוע מתחום זה יהיה ויזואלי, יצירתי, מעניין ומאתגר. אם אתה רוצה רק “להתעסק” עם החלק הטכני של התחום, תוכל ללמוד את העבודה עם התוכנות הגרפיות ובהמשך לעבוד כגרפיקאי-ביצועיסט תחת השגחתו של המעצב הגרפי, אך אם תרצה “להגדיל ראש” ולעסוק לא רק בעבודה הטכנית, אלא גם בעיצוב עצמו, תוכל ללמוד במסלול עיצוב גרפי, לפתח את החשיבה הגרפית שלך וללמוד כיצד לתכנן פרוייקט עיצובי מתחילתו ועד סופו.

אשקלון מה השלב הבא, אחרי שהחלטנו ללמוד בבית ספר לגרפיקה?

לאחר שהחלטת ללמוד בבית ספר לגרפיקה אשקלון,   כדאי שתעשה רשימה של בתי ספר פוטנציאליים ותבדוק את מסלולי הלימוד שלהם. בכדי לדעת אם בית ספר זה או אחר הוא אכן בית ספר טוב ומתאים, רצוי שתשאל תלמידים ובוגרים לגבי הרשמים שלהם מאותו מוסד לימודי, האם המורים היו טובים וסבלניים, האם הלימודים היו ברמה גבוהה מספיק ואם עזרו להם במציאת עבודה בסיום הלימודים.חשוב שתוודא כי בית הספר בו אתם מתעניין מלמד תוכנות עדכניות. אם אתה מתכנן ללמוד במסלול לעיצוב גרפי, שים לב שבית הספר ילמד אותך גם איך לתכנן עיצוב ולא רק כיצד לבצע אותו. ולבסוף, וודא שתוכל לקבל הכוונה ועזרה גם בבניית תיק העבודות שלך, תיק שיפתח בפניך דלתות אל משרות במשרדי פרסום, בבתי דפוס,בחברות הוצאה לאור, חברות לבניית אתרים ועוד. גם אם תחליט לעבוד מן הבית בפרילנס ויספקו את שירותיך המגוונים לבעלי עסקים קטנים ו/או חברות גדולות, תצטרך להציג את תיק העבודות שלך. בדרך כלל פרילנסרים יציגו את תיק העבודות שלהם באתר אינטרנט משלהם.

בית ספר לגרפיקה אשקלון  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה תלמד בבית ספר לגרפיקה אשקלון

בבית ספר לגרפיקה אשקלון תלמד את התוכנות העדכניות והמקצועיות, המובילות בארץ ובעולם, תוכנות מבית אדובי: תוכנת הפוטושופ היא תוכנה גרפית פופולרית ומצויינת לעיצוב ועיבוד תמונות, שילוב טקסטים וסוגי כתב שונים ויצירת אפקטים מיוחדים. בתוכנת האילוסטרייטור תלמד לאייר איורים דיגיטליים וליצור אלמנטים ווקטוריים, אותם תוכל להגדיל ולהקטים כאוות נפשך מבלי שתיפגע באיכות שלהם. זו התוכנה בה תשתמש אחר כך ליצירת לוגואים.תוכנת האינדיזיין היא תוכנת עימוד ספרים וחוברות. זוהי אינה תוכנה גרפית אך היא עובדת בשיתוף מלא עם קודמותיה, הפוטושופ והאילוסטרייטור. תוכנה זו היא תוכנה נדרשת על ידי משרדי הפרסום המשתמשים בקטלוגים, ועל ידי בתי הדפוס השונים. בבית ספר לגרפיקה תוכל ללמוד גם מעבר לעבודה הטכנית עם התוכנות. אם תבחר במסלול לימודי עיצוב גרפי, אתה תלמד גם תאוריה; פה ילמדו אותך את מקצוע העיצוב הגרפי ממש מהבסי. אתה תלמד מושגי יסוד מתחום העיצוב, כמו: קומפוזיציה נכונה, טיפוגרפיה, וכו’, תפתח את החשיבה הגרפית שלך ותקבל עזרה בבניית תיק עבודות מקצועי. לפרטים נוספים בנוגע למסלול עיצוב גרפי, הכנס לאתר בית ספר לגרפיקה אונליין, המלמדות בשיטת לימוד “אחד על אחד” דרך האינטרנט או צור קשר טלפוני עם נציג בית הספר

.