בית ספר לגרפיקה אשדוד

לימודים באשדוד לתחומי גרפיקה, להיות מעצבים גרפיים

בשנים האחרונות, תחום הגרפיקה הפך לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר. כיום, עוד ועוד תלמידים נרשמים ללימודים בתחום זה ורוכשים מקצוע נדרש ומכניס, בו ישתלבו עם תום הלימודים. על מנת להצליח בתחום זה, צריך ללמוד בבית ספר טוב ואיכפתי, המלמד חומר, המותאם לשוק העבודה של ימינו. רבים מבוגרי בית הספר לגרפיקה מעדיפים בסופו של דבר לעבוד מהבית כפרילנסרים, כשהלקוחות שלהם יבואו ממשרדי הוצאה לאור, בתי דפוס ועוד. עבודה מהבית מאפשרת לגרפיקאי ו/או למעצב הגרפי גמישות בבחירת שעות העבודה, ושהיה בבית לצורך גידול הילדים.

בית ספר לגרפיקה אשדוד איפה ניתן ללמוד?

לאחרונה קמו בתי ספר לגרפיקה חדשים במרכזי הערים הגדולות בארץ. בבתי ספר אלה ניתן ללמוד עיצוב גרפי במסגרת קורסים מקצועיים לתעודת הסמכה וקורסי הכשרה שונים, האורכים בין שלושה חודשים לשנה; אפשרות נוספת ללימודי גרפיקה מקצועיים היא לימודים בבית ספר לגרפיקה אונליין, בו מורים מקצועיים ומנוסים נותנים שיעורים פרטיים בשיטת “אחד על אחד” דרך רשת האינטרנט. בשיטה זו לומד התלמיד מבלי לצאת את פתח ביתו באמצעות תוכנת חיבור מיוחדת, המאפשרת למורה לדבר עם התלמיד, לשלוט במחשב שלו על מנת להדגים את החומר ולעזור לו בתרגול בזמן השיעור.בשיעורים מעין אלה, מתקדם התלמיד לפי הקצב האישי שלו ויכול לקבל את עזרת המורה בזמן השיעור עצמו.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

בית ספר לגרפיקה אשדוד

מה מלמדים בבית ספר לגרפיקה אשדוד?

כל בית ספר לגרפיקה אשדוד בוחר לעצמו נושאים אותם ילמד ושיטת לימוד משלו. בית ספר טוב יתאים את תכנית הלימודים שלו למצב השוק וילמד תוכנות גרפיות עדכניות, המותאמות לטכנולוגיות המתפתחות. תוכנות מעין אלה הן: תוכנת הפוטושופ מבית אדובי. זוהי תוכנה גרפית לעיצוב, עיבוד ועריכת תמונות. תוכנה שבה ניתן לנקות תמונות, לעשות תיקוני צבע וליצור אפקטים על תמונות וטקסט. בתוכנה זו נעצב מודעות פרסומיות, פליירים ועוד. תוכנת האילוסטרייטור, היא תוכנה שעובדת על ווקטור. בתוכנה זו אפשר לאייר, לשרטט וליצור אלמנטים גרפיים שכאשר נשנה את גודלם, לא נפגע באיכות ההדפסה שלהם, מאחר והם מבוססים על ווקטורים ולא על פיקסלים. באילוסטרייטור נוכל ליצור מאותם אלמנטים אייקונים קטנטנים, מצד אחד, ופוסטרים גדולים, מצד שני. תוכנת האינדיזיין היא תוכנה המאפשרת לעצב ולעמד אלמנטים וטקסט בדפים. תוכנה זו עובדת בשיתוף פעולה עם התוכנות הגרפיות ובה נוכל לעצב ספרים, חוברות וקטלוגים מקצועיים. בנוסף ללימוד התוכנות, במידה ותירשמו למסלול לימודי עיצוב גרפי, תלמדו גם כיצד לתכנן את הפרוייקט ומה עומד מאחוריו. בית ספר טוב יפתח לכם את החשיבה הגרפית תוך שילמד אתכם מושגי יסוד מעולם העיצוב, כמו: טיפוגרפיה (תורת הכתב), תורת הצבע וקומפוזיציה נכונה.

כמה נוכל להרוויח בעבודה כמעצבים גרפיים?

מעצב גרפי מתחיל יכול לקבל משכורת של לפחות 7500 ש”ח נטו. משכורת זו תגדל ככל שיצבור נסיון ויהיו לו יותר לקוחות. אם תרצו לעבוד כפרילנסרים, תצטרכו להציג את העבודות הטובות שלכם באתר אינטרנט משלכם כשהן מחולקות לקטגוריות בצורה מסודרת. משכורתו של פרילנסר טוב יכולה לעבור גם את ה- 10,000 ש”ח לחודש. אלה מכם שיחפשו עבודה בחברה, יבנו במהלך הלימודים תיק עבודות מקצועי ומרשים שיעזור להם לקבל את העבודה בה יחפצו.