בית ספר לבניית אתרים

ללמוד לבנות אתרים לאינטרנט, אחד המקצועות הרווחיים ביותר בתחום העיצוב גרפי, היום הרבה מהצעירים והנוער מתעסקים במחשבים, הם נולדו לעולם המחשבים, עולם הסמארטפונים לכן הם גם יכולים לבנות אתרים בלי בעיה, אבל השאלה היא האם הם יודעים לעצב, האם יודעים איך לעשות זאת בצורה מקצועית, כמובן כל מי שרוצה שיבנו עבורו אתר אינטרנט מאוד בזול ומאוד פשוט ילכו לצעירים הללו, אבל אם מדובר בחברה רצינית שרוצה ייצוג אתר רציני, עם חנות מוצרים און ליין, עם שפה עברית ברורה במלל, עם עבודה יפה על התמונות שמוצגות במאמר ולוגו תקין, עדיף שיילכו למקצועיים יותר שלמדו את הנושא בבית ספר לבניית אתרים.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

כמה מילים על עולם בניית אתרים – מה צריך ללמוד כדי לבנות אתר טוב

איך אתרים צריכים להיות? אתר טוב ומקצועי יכול להיות מורכב ממרכיבים רבים ומגוונים, השאלה היא מה דרישת הלקוח והאם יש ביכולתך לבצע דרישות אלו, אל תבטיח מה שאינך יכול לבצע, אתה תמיד יכול לפנות לגורם שלישי שיעזור לך בחלק הבניה שאתה לא מסתדר אתו בתשלום, אבל עדיף, במקום להתחיל להעביר עוד מרכיב ועוד מרכיב לעוד ועוד אנשים, ללמוד לעשות זאת לבדך כך גם הנתח מהעסקה עבורך יהיה הרבה יותר גדול. אתר טוב צריך להכיל לפחות 4 5 עמודים, העמוד הראשון יכול להיות בכל סרטון הקדמה שמציג את העסק בצורה יותר וויזואלית ומעניינת, חשוב לשים קישור דלגכאופציה למי שלא מעוניין לצפות בסרטון ורוצה להיכנס ישירות לאתר, ניתן לבנות סרטון הקדמה כזה עי תוכנת פלאש שעליה תלמדו בבית ספר לבניית אתרים.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

עיצוב UX- UI לעצב נכון להבאת גולשים ותנועה

כשנכנסים לאתר, רואים מעין תפריט ניווט או בצד ימין של האתר או בשורה ישרה מלמעלה, וכשעוברים עם סמן העכבר על כך כפתור ניווט יכולים להיפתח תתי נושאים שאם נלחץ על כל אחד מהם נוכל להגיע לדפים שונים, תמיד חשוב לשים במקום מובן ובולט כפתור דף הביתכדי שתמיד נוכל לחזור בקלות לדף הראשי וממנו להמשיך ולהתנתב לעוד קישורים באתר עצמו. האתר צריך להיראות טוב להיות נוח למשתמש, על נושא זה גם תלמדו בבית ספר לבניית אתרים שמו עיצוב ממשק משתמש” ux / uiבשפה המקצועי, זה נושא שלם שמלמד על החשיבות בנראות האתר באוםן הגישה של הגולש באתר, בחווית המשתמש באתר איך הכפתורים, איך המלל, קומפוזיציה של הדברים, נוחה לא נוחה, יעזור למשתמש להימשך לעיצוב של האתר יותר ולהישאר יותר זמן ואז לקצר את השהות עד כדי מעבר למאמר אחר.

תוכלו ללמוד את נושא בניית האתרים על כל רבדיו גם במכללות שמעבירות קורסים דרך האינטרנט למחשב התלמיד באופן פרטני, אחד על אחד עם מורה מקצועי מומחה ונחמד.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!