איך עושים הדפסה על צלחות או כל מוצר אחר

כיום ששוק המכירות אונליין והלקוחות שרוצים איכות בהדפסה על מוצרים תצטרכו לדעת כמה פרטים על כל העולם הזה, כדי להדפיס על מוצרים עיצובים שונים תצטרכו לדעת כמה חוקים על הבאה לדפוס ואיך לעשות את העיצובים האלה בעצמכם. זה לא משנה על איזה מוצר אתם רוצים להדפיס ארונות, אריחים או צלחות, עדיין בכל המוצרים זה אותה טכניקה רק סגנון הדפסה שונה. במאמר הזה תוכלו לקבל קצת פרטים שיהיו לכם ערך מוסף על ההדפסה על מוצרים.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

תוכנות לעיצוב גרפי

בתוכנות לעיצוב הגרפי תוכלו לעשות כל מה שרק תרצו, שני התוכנות העיקריות לביצוע עיצובים להדפסה על מוצרים זה תוכנות הגרפיקה ממוחשבת פוטושופ ואילוסטרייטור, כל תוכנה יש לה תפקיד אחר על כך נרחיב בהמשך, במסגרת העבודה בעיצוב מוצרים, תצטרכו לדעת חוץ מאיך להשתמש בכל התוכנה גם על רזולוציות עבודה וקבצי סגירה נכונים למכונה שתדפיס לכם את העיצוב שביצעתם. בעת למידת תוכנות הגרפיקה ממוחשבת תוכלו לשלוט בכל העיצובים בעצמכם ולא להצטרך מעצבים שיעשו את העבודות האלה בשבילכם, לא תצטרכו להיות תלויים באחרים ובמיוחד בלוחות זמנים, גם אם אתם לא מעוניינים לעשות את העיצובים בעצמכם תוכלו תמיד לדעת את התוכנות כדי להסביר קצת יותר לגרפיקאים שעובדים עבורכם. במסגרת הלימודים אתם תלמדו את הנושאים הללו כל אחד לפי התחום בו הוא מתמחה כגון הדפסה על מוצרים של ארונות, אריחים, בגדים, בדים, בצק סוכר או בקבוקים. התוכנות לגרפיקה ועיצוב יאפשרו לכם לקחת את המוצר שלכם להכניסו לתוכנה ולהלביש כל עיצוב שרק תרצו על המוצר שלכם. לדוגמה אם נרצה להדפיס עיצוב על גופיה או צלחת נוכל לקחת את המוצר בצורה נקייה ללא שום עיצוב עליו

פוטושופ

אם ניקח לדוגמה הדפסה על בוקסר או גרביים, בתוכנת הפוטושופ נוכל להכניס את המוצר בצורה הנקייה שלו ולקחת
תמונה מסוימת וישירות להתאים את הגרפיקה על המוצר שלכם, באמצעות אפקטים של שקפים נוכל לכוונן את העיצוב
והעימוד שלו איך שרק נרצה. תוכנת הפוטושופ מאפשרת לנו בעיקר לעצב על בסיס של תמונות, נוכל לקחת כל תמונה
ולעשות איתה כל מה שאנחנו רק רוצים, לדוגמה אם נרצה לקחת שני תמונות ולשים אותם בצורה משולבת על המוצר
שלנו אז באמצעות כלי שילוב מיוחדים שרק תוכנת הפוטושופ יכולה לעשות יתבצע אפקט של תמונות מתחברות בצורה
מקצועית. כמו שאומרים אין כמו מראה עיניים, בסרטונים שהכנו במיוחד בשבילכם תוכלו לראות דוגמאות של עיצובים
גרפיים שנעשו בתוכנת הפוטושופ, הסרטונים הם להמחשה בלבד אבל בהחלט יכולים לתת לכם אינדיקציה איך לעצב
ולהדפיס גרפיקות מסוימות על מוצרים.

אילוסטרייטור

בתוכנת האילוסטרייטור תוכל לעצב כל מה שמתבסס על צורות וקוים, הגרפיקה ממוחשבת היא תוכנת האילוסטרייטור עיטורים גרפיים שונים אשר מיועדים להדפסה איכותית וקטורית היא הפופולרית ביותר בתחומי הדפסה על מוצרים. תוכנה זאת שימושית מאוד בתחום העיצוב גרפי ותחומי האופנה והטקסטיל, עיצובים ועיטורים אשר מודפסים על בדים או וילונות, סדינים או ציפיות, התוכנה מאפשרת לכם לעצב בעצמכם פרחים סמלים וכל עיטור גרפי אחר שרק תרצו, תוכלו לראות את כל תהליכי הלמידה של התוכנה במסלול לימוד קורס אילוסטרייטור לעיצוב מוצר. במסגרת הלימודים אתם תקבלו שליטה מלאה בכלי העבודה ותוכלו להכניס את המוצרים שלכם ולעצב את הכל בעצמכם.

ההדפסה באיכות גבוהה

הדפסה באיכות גבוהה קשורה קודם כל לסגנון העבודה של המעצבים הגרפיים, באיזה רזולוציות השתמשו בזמן העבודה כיצד תכננו את קווי הסכין של הדפסת המוצר, האם התמונות שנקנו לתהליכי העיצוב היו איכותיות או לא, האם השתמשו בצבעי פרוצס המיועדים לעבודה או בצבעי RGB, כל הנתונים הללו אכן נלמדים בתוכנות הקלות לעבודה בעיצוב פוטושופ ואילוסטרייטור, בזמן הלימודים שלכם תעצבו את המוצרים שלכם בעצמכם ללא שום מגבלה של איכות, חוקי העיצוב וההבאה לדפוס ילמדו לכל אורך הקורס.

הלימודים

את מסלולי הלימוד של הדפסה על מוצרים תוכלו ללמוד ישירות מהבית או מהמשרד הפרטי שלכם, המורים יוכלו להתחבר אליכם למחשב וללמד אתכם בצורה פרטית ואישית, הדו שיח בנכם יתבצע דרך המחשב בדיוק כמו תוכנת סקייפ, הלימודים והעבודה על המחשב שלכם יתבצע תוך חיבור מרחוק של המורה למחשב שלכם. תוכלו להתייעץ איתנו כבר היום על מסלולי הלימוד השונים ולראות בקישור הזה איך ללמוד עיצוב מוצרים מהבית