איך לגרום לאתר שלך להיות מהיר ולעלות מהר – טכניקות בקידום אתרים

זה לא משנה כמה השקעתם בגרפיקה ממוחשבת באתר ואם האתר שלכם  מעוצב יפה, מה שחשוב היום שאתר ירוץ מהר בגוגל כדי לשפר את חוויית המשתמש באתר. אחד הפרמטרים לקידום אתרים זה שזמן הטעינה של האתר יהיה מהר מאוד, גוגל בשנים האחרונות הביאו לכך משקל מאוד חשוב כדי לקדם את האתר. לפעמים שינויים קטנים ואתם יכולים לעשות פלאים ולהרים לכם את האתר במספר מקומות בלי שום עבודה פנימית על האתר.

להיות מקום ראשון בגוגל לא קל אבל זה אפשרי

 אנחנו לא יכולים להבטיח לכם להיות מקומות ראשונים בגוגל, אבל מה שאנחנו יכולים כן להגיד זה איך לשפר את האתר ולהיות ידידותי לגולשים וכתוצאה מכך האתר יקפוץ מהר במיקומים. במידה ויש תוכן טוב באתר  אין שום סיבה אחרת שהאתר לא יהיה במקומות גבוהים. עליכם לעשות בדיקה מקיפה ולבדוק באתרים שונים או בגוגל עצמו את המהירות של האתר. 

 בדיקת מהירות אתרים

גוגל מאפשרים אצלהם לבדוק את המהירות וזה רק דוגמה אחת למה הם נותנים משקל חשוב למהירות האתר.  אתה צריך תוך 2-3 שניות להופיע במלואו אצל הגולש במחשב או בסמארטפון. במידה והאתר עולה אצל הגולש מעל 67 שניות אתם מקבלים עונש מגוגל ואז הוא נזרק למיקומים מאוד אחרונים בעמודים שונים אצלו במנוע החיפוש.

קידום אתרים ואחסון ישראלי אחת ההמלצות לכל בעל עסק

אחת ההמלצות למהירות האתר אחרי שהקטנתם גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי זה קודם כל להוריד את האיכויות של התמונות המשקלים מאוד נמוכים. רזולוציה של תמונה צריכה להיות לא יותר מ 72, ואם תמונה כבדה זה אומר שאתר יעלה בצורה מאוד איטית נקודה אחת ההמלצות כדי להרים את האתר במהירות שלו זה לבחור חברת אחסון אתרים ישראלית כדי שהשרת שלכם יהיה שרת מקומי ולא שרת בחול.

אחסון אתרי אינטרנט בישראל לעומת אחסון בחול

 לפעמים אנחנו רוצים לקנות שרתי אחסון אתרים בחול כי אנחנו חושבים שזה יותר זול. אבל לא המציאות ככה.  בישראל יש חברות אחסון אתרים מאוד טובות במחירים נוחים וזולים שיאפשרו לכם לאחסן את האתר בשרת מקומי ישראלי. במידה והשרת בישראל האתר יעלה יותר מהר ומהירות התגובה תהייה  המהירה ביותר לגולש הישראלי. תחשבו שאם מהאתר יושב בחול והגולש הישראלי הוא צריך להתחבר לשרתים בחול ורק אז הוא מקבל את כל האתר בישראל.

אחסון ישראלי עוד טיפ לקידום אתר מהיר בגוגל

אחסון בארץ  זה גם אחד הגורמים לקידום אתר בגוגל. גוגל מסתכל איפה האתר שלכם יושב ועד כמה אתם רציניים בכל מה שקשור לחוויית משתמש. חוויית משתמש טובה לגולש יביא לכם מיקום רציני ומאוד גבוה בגוגל כי זה אחד הפרמטרים שנכנסו בשנים האחרונות. תהיו טובים לגולשים תהיו טובים לעצמכם.